Komentarze użytkownika dino, strona 751
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
maggie - lepiej bez tych cyferek :)
-
una maravilla ;)
-
y la tierra ........ latina :))
-
...lądowisko do zrzutu szykowała..... :)
-
jak elektryczny był to prawie bezgłośny...
-
przeszkadzałeś! :)
-
nieźle!
-
¡por supuesto a la Independencia!
-
kompozycyjka fajna...
-
maggie - lepiej bez tych cyferek :)
-
una maravilla ;)
-
y la tierra ........ latina :))
-
...lądowisko do zrzutu szykowała..... :)
-
jak elektryczny był to prawie bezgłośny...
-
przeszkadzałeś! :)
-
nieźle!
-
¡por supuesto a la Independencia!
-
kompozycyjka fajna...
...
... :)