Komentarze użytkownika dino, strona 751

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (11.06.2009 2:04)
    ...
    ...
    ... :)
  2. dino
    dino (11.06.2009 1:57)
    maggie - lepiej bez tych cyferek :)
  3. dino
    dino (11.06.2009 1:57)
    una maravilla ;)
  4. dino
    dino (11.06.2009 1:56)
    y la tierra ........ latina :))
  5. dino
    dino (11.06.2009 1:50)
    ...lądowisko do zrzutu szykowała..... :)
  6. dino
    dino (11.06.2009 1:50)
    jak elektryczny był to prawie bezgłośny...
  7. dino
    dino (11.06.2009 1:43)
    przeszkadzałeś! :)
  8. dino
    dino (11.06.2009 1:42)
    nieźle!
  9. dino
    dino (11.06.2009 1:42)
    ¡por supuesto a la Independencia!
  10. dino
    dino (11.06.2009 1:40)
    kompozycyjka fajna...