Komentarze użytkownika dino, strona 750

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (11.06.2009 23:40)
    cerkiew jak malowanie :)
  2. dino
    dino (11.06.2009 23:40)
    to chyba Charliego, bo te mi znane to sami faceci :)
  3. dino
    dino (11.06.2009 23:27)
    :))
  4. dino
    dino (11.06.2009 23:23)
    tyle tysięcy kadrów ludzie tam robią - muszą być do siebie podobne - zdjęcia szczeliny do góry mienią się cała gamą barw i to atrakcyjny motyw


    dziękuję Sławku :)
  5. dino
    dino (11.06.2009 22:33)
    Sławku :)
  6. dino
    dino (11.06.2009 22:32)
    Sławku :)
  7. dino
    dino (11.06.2009 22:32)
    Sławku :)
  8. dino
    dino (11.06.2009 22:06)
    na mnie też można liczyć :))
  9. dino
    dino (11.06.2009 21:21)
    następny mały potwór :)
  10. dino
    dino (11.06.2009 17:22)
    Witam Wszystkich serdecznie - zaglądam na momencik - wracam późnym wieczorkiem :))

    ......
    ......

    .. ;)