Komentarze użytkownika dino, strona 749
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
ładne balkoniki - nawet coś rośnie :)
-
chyba właśnie miałem zbyt nudno......
-
Krzyśku :)
kłopoty to sobie sam człowiek stwarza i nie wiem jak je rozwiązać....
-
nie szukałem Arki, ani Graala - a może trzeba było...? :)
-
Piotrze :)
-
i co? wolałeś do portu a tu no pasar!
-
¡cierrala por favor!
-
w dobrych proporcjach :)
-
piękny portret!
-
Iwonko - dzięki :)
-
ładne balkoniki - nawet coś rośnie :)
-
chyba właśnie miałem zbyt nudno......
-
Krzyśku :)
kłopoty to sobie sam człowiek stwarza i nie wiem jak je rozwiązać.... -
nie szukałem Arki, ani Graala - a może trzeba było...? :)
-
Piotrze :)
-
i co? wolałeś do portu a tu no pasar!
-
¡cierrala por favor!
-
w dobrych proporcjach :)
-
piękny portret!
-
Iwonko - dzięki :)