Komentarze użytkownika dino, strona 749

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (12.06.2009 0:27)
    ładne balkoniki - nawet coś rośnie :)
  2. dino
    dino (12.06.2009 0:21)
    chyba właśnie miałem zbyt nudno......
  3. dino
    dino (12.06.2009 0:15)
    Krzyśku :)

    kłopoty to sobie sam człowiek stwarza i nie wiem jak je rozwiązać....
  4. dino
    dino (12.06.2009 0:11)
    nie szukałem Arki, ani Graala - a może trzeba było...? :)
  5. dino
    dino (12.06.2009 0:09)
    Piotrze :)
  6. dino
    dino (12.06.2009 0:03)
    i co? wolałeś do portu a tu no pasar!
  7. dino
    dino (12.06.2009 0:02)
    ¡cierrala por favor!
  8. dino
    dino (11.06.2009 23:59)
    w dobrych proporcjach :)
  9. dino
    dino (11.06.2009 23:55)
    piękny portret!
  10. dino
    dino (11.06.2009 23:43)
    Iwonko - dzięki :)