Komentarze użytkownika dino, strona 748

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (12.06.2009 19:53)
    nasza efemeryda - ostatnio jest i jej nie ma :)))

    ....... :))





    .
  2. dino
    dino (12.06.2009 13:02)
    ..... była przez oka mgnienie i znów zniknęła,,,,,,





    .
  3. dino
    dino (12.06.2009 2:22)
    zatem czas do stajni - odpocząć

    jutro galop od rana.....
  4. dino
    dino (12.06.2009 2:10)
    to życzę Ci tego patentu - moi koledzy z pokoju od jutra zaczynają tydzień pod żaglami na Mazurach...

    żałuję, że wcześniej się nie zgłosiłem, bo też miałbym tydzień wolności - wiatr w żagle :)
  5. dino
    dino (12.06.2009 1:57)
    mając i jedzenie i picie, ale żyjąc w niewoli ............. usychasz......
  6. dino
    dino (12.06.2009 1:43)
    jadę........... ale wiesz stado mustangów dopiero daje czad!!! :)))
  7. dino
    dino (12.06.2009 1:05)
    woda daje życie.... :)
  8. dino
    dino (12.06.2009 0:41)
    niestety nie mogę..... usycham.......


    ...



    .
  9. dino
    dino (12.06.2009 0:30)
    a tego nie rozumiem - miasto należy do wszystkich??

    jakiś socjalizm....
  10. dino
    dino (12.06.2009 0:29)
    mnie się podoba :)