Komentarze użytkownika dino, strona 735
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
jakie to duże rzeczy można wypatrzeć w tak małej kałuży :)
-
odbicie zacne :)
-
hej, jesteś! :))
... ... ... ... :)
-
te kaski rowerowe fajniejsze od motocyklowych :)))
-
jak na Marszałkowskiej :)
-
gatunek łagodny :)
-
o tak! wybrzeże w Puli jest nieziemskie, czasem idziesz sobie, a na takiej półce skalnej poniżej opalają się golosay :))
-
ciekawy ten kadr ;)
-
widzę już drugie podobne zdjęcie z tego miejsca........ i sam takie zrobilem :)
-
byłem trochę rozczarowany wielkością...
-
jakie to duże rzeczy można wypatrzeć w tak małej kałuży :)
-
odbicie zacne :)
-
hej, jesteś! :))
... ... ... ... :) -
te kaski rowerowe fajniejsze od motocyklowych :)))
-
jak na Marszałkowskiej :)
-
gatunek łagodny :)
-
o tak! wybrzeże w Puli jest nieziemskie, czasem idziesz sobie, a na takiej półce skalnej poniżej opalają się golosay :))
-
ciekawy ten kadr ;)
-
widzę już drugie podobne zdjęcie z tego miejsca........ i sam takie zrobilem :)
-
byłem trochę rozczarowany wielkością...