Komentarze użytkownika dino, strona 735

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.06.2009 18:38)
    jakie to duże rzeczy można wypatrzeć w tak małej kałuży :)
  2. dino
    dino (14.06.2009 18:38)
    odbicie zacne :)
  3. dino
    dino (14.06.2009 18:36)
    hej, jesteś! :))



    ... ... ... ... :)
  4. dino
    dino (14.06.2009 18:30)
    te kaski rowerowe fajniejsze od motocyklowych :)))
  5. dino
    dino (14.06.2009 18:27)
    jak na Marszałkowskiej :)
  6. dino
    dino (14.06.2009 17:50)
    gatunek łagodny :)
  7. dino
    dino (14.06.2009 17:50)
    o tak! wybrzeże w Puli jest nieziemskie, czasem idziesz sobie, a na takiej półce skalnej poniżej opalają się golosay :))
  8. dino
    dino (14.06.2009 17:48)
    ciekawy ten kadr ;)
  9. dino
    dino (14.06.2009 17:36)
    widzę już drugie podobne zdjęcie z tego miejsca........ i sam takie zrobilem :)
  10. dino
    dino (14.06.2009 17:35)
    byłem trochę rozczarowany wielkością...