Komentarze użytkownika dino, strona 736
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
przypominam sobie :)
-
jak można całemu miastu tanim kosztem zapewnić wodę - zbudować makietę i zrobić fontannę :)
-
prawie się udała symetria :)
-
piękne kolumienki :)
i odrobina cienia...
-
arbuzku - dziękuję :)
-
Kasiu :)
-
pt.janicki :)
-
pt.janicki :)
-
pt.janicki :)
-
amused.to.death :)
-
przypominam sobie :)
-
jak można całemu miastu tanim kosztem zapewnić wodę - zbudować makietę i zrobić fontannę :)
-
prawie się udała symetria :)
-
piękne kolumienki :)
i odrobina cienia... -
arbuzku - dziękuję :)
-
Kasiu :)
-
pt.janicki :)
-
pt.janicki :)
-
pt.janicki :)
-
amused.to.death :)