Komentarze użytkownika dino, strona 729
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Kasiu - Plastusia nie cierpiałem, ale Zuzia.... :)))
-
nie mogę !!!! :))))
-
u Ciebie na głowie :)))
i jakieś tam boa na szyi..........
-
jedno mnie tylko zastanawia - ona jest taka mała (ta rzeka), że wcale jej nie widać.....
a podobno królowa :)))
-
Krzyśku jakoś to było o tej fortunie, czy babie na wozie..........:)))
-
reda..............
-
zestawienie żółci i granatow - wpaniałe!
-
można dodać jako kolejne miejsce do tych Karaibów :)
-
sołtys to ma ładne pola :)
-
ładne kolorki :)
-
Kasiu - Plastusia nie cierpiałem, ale Zuzia.... :)))
-
nie mogę !!!! :))))
-
u Ciebie na głowie :)))
i jakieś tam boa na szyi.......... -
jedno mnie tylko zastanawia - ona jest taka mała (ta rzeka), że wcale jej nie widać.....
a podobno królowa :))) -
Krzyśku jakoś to było o tej fortunie, czy babie na wozie..........:)))
-
reda..............
-
zestawienie żółci i granatow - wpaniałe!
-
można dodać jako kolejne miejsce do tych Karaibów :)
-
sołtys to ma ładne pola :)
-
ładne kolorki :)