Komentarze użytkownika dino, strona 729

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (15.06.2009 1:00)
    Kasiu - Plastusia nie cierpiałem, ale Zuzia.... :)))
  2. dino
    dino (15.06.2009 0:47)
    nie mogę !!!! :))))
  3. dino
    dino (15.06.2009 0:37)
    u Ciebie na głowie :)))

    i jakieś tam boa na szyi..........
  4. dino
    dino (15.06.2009 0:36)
    jedno mnie tylko zastanawia - ona jest taka mała (ta rzeka), że wcale jej nie widać.....
    a podobno królowa :)))
  5. dino
    dino (15.06.2009 0:23)
    Krzyśku jakoś to było o tej fortunie, czy babie na wozie..........:)))
  6. dino
    dino (15.06.2009 0:21)
    reda..............
  7. dino
    dino (15.06.2009 0:21)
    zestawienie żółci i granatow - wpaniałe!
  8. dino
    dino (15.06.2009 0:20)
    można dodać jako kolejne miejsce do tych Karaibów :)
  9. dino
    dino (15.06.2009 0:19)
    sołtys to ma ładne pola :)
  10. dino
    dino (15.06.2009 0:19)
    ładne kolorki :)