Komentarze użytkownika dino, strona 620
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
z wycieczki na drugą wyspę...)
-
szkoda, że trudno określić jak jest duży...:)
wygląda na olbrzyma..
-
:)
-
ten sam wkurzony ?
-
tak się robi makijaż Drogie Panie...
-
jaki porządek..
-
Sagnes - "W puszczy...". gdzie indziej kręcili....:)
-
kamelon, kamelon przecież widzę, że kamelon...:)
-
a to jakaś baobabeczka w częściach na tym wózeczku... :)
-
się podoba bardzo....:)
-
z wycieczki na drugą wyspę...)
-
szkoda, że trudno określić jak jest duży...:)
wygląda na olbrzyma.. -
:)
-
ten sam wkurzony ?
-
tak się robi makijaż Drogie Panie...
-
jaki porządek..
-
Sagnes - "W puszczy...". gdzie indziej kręcili....:)
-
kamelon, kamelon przecież widzę, że kamelon...:)
-
a to jakaś baobabeczka w częściach na tym wózeczku... :)
-
się podoba bardzo....:)