Komentarze użytkownika dino, strona 620

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.07.2009 22:20)
    z wycieczki na drugą wyspę...)
  2. dino
    dino (16.07.2009 22:20)
    szkoda, że trudno określić jak jest duży...:)
    wygląda na olbrzyma..
  3. dino
    dino (16.07.2009 22:19)
    :)
  4. dino
    dino (16.07.2009 22:19)
    ten sam wkurzony ?
  5. dino
    dino (16.07.2009 22:19)
    tak się robi makijaż Drogie Panie...
  6. dino
    dino (16.07.2009 22:14)
    jaki porządek..
  7. dino
    dino (16.07.2009 22:14)
    Sagnes - "W puszczy...". gdzie indziej kręcili....:)
  8. dino
    dino (16.07.2009 22:13)
    kamelon, kamelon przecież widzę, że kamelon...:)
  9. dino
    dino (16.07.2009 22:13)
    a to jakaś baobabeczka w częściach na tym wózeczku... :)
  10. dino
    dino (16.07.2009 22:07)
    się podoba bardzo....:)