Komentarze użytkownika dino, strona 618
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
:))
-
no jakiś konkretny wątek ciągniesz Kasiu.... :)
-
Sal to ja..........jak widzisz inny, ale cały czas ten sam :)))
Dzięki, że zajrzałaś, pozdrawiam serdecznie.
-
miluśkie, tylko ten mały coś złego ma na myśli...:)
-
Możecie uznać to za grafomaństwo, ale postanowiłem
jakiś czas temu zilustrować to tekstem:
Kanion Antylopy
wchodzisz w labirynt ciemności
suniesz ślepo naprzód
czujesz oddechy innych
czekasz z ustęsknieniem
na spektakl
nagle
światło
złapane
w pułapce skalnych zakamarków
wije się
ucieka
rozświetla mroki tysiącem barw
zimna skała promienieje
ciepłem
stoisz oczarowany
podziwiasz
chcesz zapamiętać
...
musisz wyjść
koniec
raju
.
-
Moi Drodzy,
dziękuję za wpisy i za plusy choć wcale mi one nie chodziło dzisiaj, ale to miłe
- dzięki za głosy na zdjęcie - WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKÓW.
Zostawiamy sprawy przeszłe. Mi chodzi o PRZYSZŁOŚĆ.
Żal mi nieobecnych i wydaje mi się, że warto podać pomocną dłoń
i wyciągnąć z doła.
Na końcu tunelu jest światełko - TRZEBA JE ZOBACZYĆ :)
dino
-
Halo? Voyager747 - za rogiem spadł samolot.....chcesz zobaczyć???
(taki dowcip z Tytusa, żeby nie było,że mnie cieszą spadające...)
"...Ja Wisła, ja Wisła....jak mnie słyszycie? Odbiór..."
-
City - witaj przyjacielu!!!
pozdrawiam Cię
S
-
żaba ++++++
-
:))
-
no jakiś konkretny wątek ciągniesz Kasiu.... :)
-
Sal to ja..........jak widzisz inny, ale cały czas ten sam :)))
Dzięki, że zajrzałaś, pozdrawiam serdecznie.
-
miluśkie, tylko ten mały coś złego ma na myśli...:)
-
Możecie uznać to za grafomaństwo, ale postanowiłem
jakiś czas temu zilustrować to tekstem:
Kanion Antylopy
wchodzisz w labirynt ciemności
suniesz ślepo naprzód
czujesz oddechy innych
czekasz z ustęsknieniem
na spektakl
nagle
światło
złapane
w pułapce skalnych zakamarków
wije się
ucieka
rozświetla mroki tysiącem barw
zimna skała promienieje
ciepłem
stoisz oczarowany
podziwiasz
chcesz zapamiętać
...
musisz wyjść
koniec
raju
.
-
Moi Drodzy,
dziękuję za wpisy i za plusy choć wcale mi one nie chodziło dzisiaj, ale to miłe
- dzięki za głosy na zdjęcie - WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKÓW.
Zostawiamy sprawy przeszłe. Mi chodzi o PRZYSZŁOŚĆ.
Żal mi nieobecnych i wydaje mi się, że warto podać pomocną dłoń
i wyciągnąć z doła.
Na końcu tunelu jest światełko - TRZEBA JE ZOBACZYĆ :)
dino -
Halo? Voyager747 - za rogiem spadł samolot.....chcesz zobaczyć???
(taki dowcip z Tytusa, żeby nie było,że mnie cieszą spadające...)
"...Ja Wisła, ja Wisła....jak mnie słyszycie? Odbiór..." -
City - witaj przyjacielu!!!
pozdrawiam Cię
S
-
żaba ++++++
dzisiaj nie dam rady i jest mi przykro.....z tego powodu,
ale jakby zaplanować to w przyszlym tygodniu (24.07) to ja się piszę :)