Komentarze użytkownika dino, strona 618

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (17.07.2009 19:10)
    no ja jeszcze w pracy.....niestety... :(

    dzisiaj nie dam rady i jest mi przykro.....z tego powodu,
    ale jakby zaplanować to w przyszlym tygodniu (24.07) to ja się piszę :)
  2. dino
    dino (17.07.2009 19:03)
    :))
  3. dino
    dino (17.07.2009 18:38)
    no jakiś konkretny wątek ciągniesz Kasiu.... :)
  4. dino
    dino (17.07.2009 18:03)
    Sal to ja..........jak widzisz inny, ale cały czas ten sam :)))

    Dzięki, że zajrzałaś, pozdrawiam serdecznie.

  5. dino
    dino (17.07.2009 18:02)
    miluśkie, tylko ten mały coś złego ma na myśli...:)
  6. dino
    dino (17.07.2009 17:57)
    Możecie uznać to za grafomaństwo, ale postanowiłem
    jakiś czas temu zilustrować to tekstem:


    Kanion Antylopy

    wchodzisz w labirynt ciemności
    suniesz ślepo naprzód
    czujesz oddechy innych
    czekasz z ustęsknieniem

    na spektakl

    nagle
    światło
    złapane
    w pułapce skalnych zakamarków

    wije się
    ucieka
    rozświetla mroki tysiącem barw
    zimna skała promienieje
    ciepłem
    stoisz oczarowany
    podziwiasz
    chcesz zapamiętać
    ...

    musisz wyjść

    koniec
    raju
    .
  7. dino
    dino (17.07.2009 17:37)
    Moi Drodzy,
    dziękuję za wpisy i za plusy choć wcale mi one nie chodziło dzisiaj, ale to miłe
    - dzięki za głosy na zdjęcie - WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKÓW.

    Zostawiamy sprawy przeszłe. Mi chodzi o PRZYSZŁOŚĆ.
    Żal mi nieobecnych i wydaje mi się, że warto podać pomocną dłoń
    i wyciągnąć z doła.
    Na końcu tunelu jest światełko - TRZEBA JE ZOBACZYĆ :)

    dino
  8. dino
    dino (17.07.2009 2:31)
    Halo? Voyager747 - za rogiem spadł samolot.....chcesz zobaczyć???

    (taki dowcip z Tytusa, żeby nie było,że mnie cieszą spadające...)



    "...Ja Wisła, ja Wisła....jak mnie słyszycie? Odbiór..."
  9. dino
    dino (17.07.2009 2:26)
    City - witaj przyjacielu!!!

    pozdrawiam Cię

    S

  10. dino
    dino (16.07.2009 22:31)
    żaba ++++++