Komentarze użytkownika dino, strona 622

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (15.07.2009 0:02)
    i tak już gra...
  2. dino
    dino (14.07.2009 23:59)
    duży...
  3. dino
    dino (14.07.2009 23:57)
    zgadza się!
  4. dino
    dino (14.07.2009 23:56)
    ten samochód w oczy kole....
  5. dino
    dino (14.07.2009 23:55)
    ale zwierzak....
    też już kiedyś widziałem....fajne
  6. dino
    dino (14.07.2009 23:54)
    nie Marku - nas jest dwóch.....voyager przechodzi kwarantannę :)
  7. dino
    dino (14.07.2009 23:52)
    kawałek historii - daleko w głębi kraju
  8. dino
    dino (14.07.2009 23:50)
    piękna rodzinka, a mama ???

    jak zwykle w domu związana sukniami...
  9. dino
    dino (14.07.2009 23:49)
    maki w Iranie?

  10. dino
    dino (14.07.2009 23:48)
    ciekawie w kadrze...ostre światlo...