Komentarze użytkownika dino, strona 622
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
i tak już gra...
-
duży...
-
zgadza się!
-
ten samochód w oczy kole....
-
ale zwierzak....
też już kiedyś widziałem....fajne
-
nie Marku - nas jest dwóch.....voyager przechodzi kwarantannę :)
-
kawałek historii - daleko w głębi kraju
-
piękna rodzinka, a mama ???
jak zwykle w domu związana sukniami...
-
maki w Iranie?
-
ciekawie w kadrze...ostre światlo...
-
i tak już gra...
-
duży...
-
zgadza się!
-
ten samochód w oczy kole....
-
ale zwierzak....
też już kiedyś widziałem....fajne -
nie Marku - nas jest dwóch.....voyager przechodzi kwarantannę :)
-
kawałek historii - daleko w głębi kraju
-
piękna rodzinka, a mama ???
jak zwykle w domu związana sukniami... -
maki w Iranie?
-
ciekawie w kadrze...ostre światlo...