Komentarze użytkownika dino, strona 621

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.07.2009 22:07)
    alejka....:)
  2. dino
    dino (16.07.2009 21:16)
    Iwonko....

    napisz list z podróży....co słychać?
    Przywieź worek dobrych zdjęć!

    pozdr
    S
  3. dino
    dino (16.07.2009 1:03)
    @@..... :)

    .
  4. dino
    dino (16.07.2009 0:59)
    Cześć Kasiu!

    Witaj na Kolumberze... i dzięki od razu za plusy na Kanion Antylopy... :)
  5. dino
    dino (15.07.2009 3:33)
    "...Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym..."

    Stanisław Jerzy Lec


    do zobaczenia wszystkim...
  6. dino
    dino (15.07.2009 3:12)
    ????
    Mówię Dzień Dobry i widzimy się w dzień...

    :))
  7. dino
    dino (15.07.2009 0:16)
    włącz powiadomienia w profilu...koniecznie :)
  8. dino
    dino (15.07.2009 0:16)
    to się da zrobić Marku :)
  9. dino
    dino (15.07.2009 0:05)
    a ja kawy nie psuję cukrem.....
  10. dino
    dino (15.07.2009 0:03)
    rebel....z tej strony Cię nie znałem....:))

    takiego dzidziusia???