Komentarze użytkownika dino, strona 621
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
alejka....:)
-
Iwonko....
napisz list z podróży....co słychać?
Przywieź worek dobrych zdjęć!
pozdr
S
-
@@..... :)
.
-
Cześć Kasiu!
Witaj na Kolumberze... i dzięki od razu za plusy na Kanion Antylopy... :)
-
"...Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym..."
Stanisław Jerzy Lec
do zobaczenia wszystkim...
-
????
Mówię Dzień Dobry i widzimy się w dzień...
:))
-
włącz powiadomienia w profilu...koniecznie :)
-
to się da zrobić Marku :)
-
a ja kawy nie psuję cukrem.....
-
rebel....z tej strony Cię nie znałem....:))
takiego dzidziusia???
-
alejka....:)
-
Iwonko....
napisz list z podróży....co słychać?
Przywieź worek dobrych zdjęć!
pozdr
S -
@@..... :)
. -
Cześć Kasiu!
Witaj na Kolumberze... i dzięki od razu za plusy na Kanion Antylopy... :) -
"...Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym..."
Stanisław Jerzy Lec
do zobaczenia wszystkim... -
????
Mówię Dzień Dobry i widzimy się w dzień...
:)) -
włącz powiadomienia w profilu...koniecznie :)
-
to się da zrobić Marku :)
-
a ja kawy nie psuję cukrem.....
-
rebel....z tej strony Cię nie znałem....:))
takiego dzidziusia???