Komentarze użytkownika dino, strona 615

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (17.07.2009 22:57)
    :))))))
  2. dino
    dino (17.07.2009 22:56)
    wot takaja moda.....:)
  3. dino
    dino (17.07.2009 22:56)
    ach Ty jak coś wpiszesz....:))
  4. dino
    dino (17.07.2009 22:55)
    Piotrze ++++++++++ !!!
  5. dino
    dino (17.07.2009 22:55)
    szkoda stopy...
  6. dino
    dino (17.07.2009 22:54)
    zaraz mu łeb......
    ale to chyba o indyku było, że nie doczekał .....niedzieli :)
  7. dino
    dino (17.07.2009 22:47)
    nieźle.....trzeba powiedzieć....


    i plam nie ma??
  8. dino
    dino (17.07.2009 22:46)
    ale robal ostry...
  9. dino
    dino (17.07.2009 22:46)
    Kuniu rozwiąże zagadkę, jak przypłynie....:)
  10. dino
    dino (17.07.2009 22:45)
    Myśmy tu sobie wyczekiwali, a kolega to grzybki strzelał po Łukowem.....proszę!