Komentarze użytkownika dino, strona 615
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
:))))))
-
wot takaja moda.....:)
-
ach Ty jak coś wpiszesz....:))
-
Piotrze ++++++++++ !!!
-
szkoda stopy...
-
zaraz mu łeb......
ale to chyba o indyku było, że nie doczekał .....niedzieli :)
-
nieźle.....trzeba powiedzieć....
i plam nie ma??
-
ale robal ostry...
-
Kuniu rozwiąże zagadkę, jak przypłynie....:)
-
Myśmy tu sobie wyczekiwali, a kolega to grzybki strzelał po Łukowem.....proszę!
-
:))))))
-
wot takaja moda.....:)
-
ach Ty jak coś wpiszesz....:))
-
Piotrze ++++++++++ !!!
-
szkoda stopy...
-
zaraz mu łeb......
ale to chyba o indyku było, że nie doczekał .....niedzieli :) -
nieźle.....trzeba powiedzieć....
i plam nie ma?? -
ale robal ostry...
-
Kuniu rozwiąże zagadkę, jak przypłynie....:)
-
Myśmy tu sobie wyczekiwali, a kolega to grzybki strzelał po Łukowem.....proszę!