Komentarze użytkownika dino, strona 601

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (20.07.2009 1:40)
    wstrętne druty, wstrętne.....zawsze gdzieś włażą....
  2. dino
    dino (20.07.2009 1:40)
    fachowiec.....ze wspomaganiem...:)
  3. dino
    dino (20.07.2009 1:39)
    :)
  4. dino
    dino (20.07.2009 1:37)
    kropki, kreski.......w opisie nawiasy.....tajemne znaki....:)
  5. dino
    dino (20.07.2009 1:36)
    klasyczne ujęcie...
  6. dino
    dino (20.07.2009 1:36)
    łuczki jak w Alhambrze i innych miejscach, gdzie byli Arabowie w Hiszpanii
  7. dino
    dino (20.07.2009 1:10)
    eeh Marku,
    byłeś i tutaj.....a ja mam to miejsce przed sobą.....

    :)

  8. dino
    dino (20.07.2009 0:22)
    ja też na to chciałem zwrócić uwagę :))
  9. dino
    dino (20.07.2009 0:18)
    jak gadać potrafi to zaraz mądry.........:)))

    posłów tylu mamy i co....???
  10. dino
    dino (20.07.2009 0:15)
    I dla mnie to też hobby.....
    w pracy zajmuję się zuuuupełnie czymś innym, .....ale nie daleko.......na zdjęcia patrzę :)