Komentarze użytkownika dino, strona 599

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (21.07.2009 19:21)
    a mogło być więcej opcji....np. lewa strona TYLKO do GÓRY, a prawa wolna.....:)
  2. dino
    dino (21.07.2009 19:17)
    ale równowagę trzyma.....;)
  3. dino
    dino (21.07.2009 19:15)
    ja też bym chętnie zwiedził tam lochy....:)
  4. dino
    dino (21.07.2009 3:40)
    a tu już 3.40 - dość :)))
  5. dino
    dino (21.07.2009 3:30)
    Cześć Andrzeju....
    pozdrawiam, ale już zasypiam...:)
  6. dino
    dino (21.07.2009 3:27)
    to wspaniałe zdjęcie....było kiedyś na jedynce....ale zeszło na dalszy plan...

    szkoda!
  7. dino
    dino (21.07.2009 3:25)
    .....dla kogoś kto umie odczytać..... :)
  8. dino
    dino (21.07.2009 2:04)
    "W Kamiennym Kręgu....."

    czas z niego się wydostać....
  9. dino
    dino (21.07.2009 1:50)
    to okno ZAPRASZA, bo jest otwarte SZEROKO....
  10. dino
    dino (21.07.2009 1:39)
    Ja bardzo lubię prowadzić....:))))