Komentarze użytkownika dino, strona 603

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (19.07.2009 23:27)
    Z tym avatarem to manipulacja....:)))

    Witaj na Kolumberze!
  2. dino
    dino (19.07.2009 23:23)
    tylko robienie tam zdjęć w środku dnia, gdzie są takie kontrasty...to nieporozumienie...ale zostać tam nie mogliśmy na dłużej....kiedyś warto pojechać na chociaż trzy dni i poczekać na wspaniałe zachody...:

    To polecam zobaczyć, żeby podejrzeć potencjał miejsca....

    http://www.pbase.com/larios/santorini__magical_island

    chciałby zrobić takie kadry jak ten człowiek......zazdrość bierze....tak niezdrowo...:)))
  3. dino
    dino (19.07.2009 22:53)
    Mimbla :)
  4. dino
    dino (19.07.2009 22:51)
    Mimbla - zauważyłem....i dziękuję :)
  5. dino
    dino (19.07.2009 22:47)
    ryba mnie rozbroiła...:)

    dzięki!
  6. dino
    dino (19.07.2009 22:46)
    zgadza się -- dzięki :)
  7. dino
    dino (19.07.2009 22:00)
    pominąłem - niemożliwe :))
  8. dino
    dino (19.07.2009 21:32)
    Damy radę - będzie i 30 :))
  9. dino
    dino (19.07.2009 21:20)
    sagnes - również :)))
  10. dino
    dino (19.07.2009 21:17)
    to ja też coś dopiszę....

    ładny, spokojny obraz, wprowadzający w dobry nastrój...