Komentarze użytkownika dino, strona 602
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
fajny esik na szarościach....
-
kurcze.....
-
Filipowa???
-
szarzy, chyba?? :))
-
w Krakowie to mają te nazwy ulic.....magistrat jakiś ślepy jak podpisują wniosek o nadanie/zmianę nazwy... :)))
-
Halo, co tak koleżanka zniknęła?
Wakacje??
Pozdrawiam...
-
Szymonie - dzięki :)
-
w dół nie mają obłożenia.....:))
-
przed chwilą podsumowywałem ile rzeczy robię jednocześnie w tej chwili.....
a znam jednego gościa, który ma podzielną uwagę....może jednocześnie jechać windą i palić papierosa :)
-
jeszcze myślę.....tak niedzielnie zajmuję się tysiącem rzeczy tylko nie wyborem knajpy :)))
-
fajny esik na szarościach....
-
kurcze.....
-
Filipowa???
-
szarzy, chyba?? :))
-
w Krakowie to mają te nazwy ulic.....magistrat jakiś ślepy jak podpisują wniosek o nadanie/zmianę nazwy... :)))
-
Halo, co tak koleżanka zniknęła?
Wakacje??
Pozdrawiam... -
Szymonie - dzięki :)
-
w dół nie mają obłożenia.....:))
-
przed chwilą podsumowywałem ile rzeczy robię jednocześnie w tej chwili.....
a znam jednego gościa, który ma podzielną uwagę....może jednocześnie jechać windą i palić papierosa :) -
jeszcze myślę.....tak niedzielnie zajmuję się tysiącem rzeczy tylko nie wyborem knajpy :)))