Komentarze użytkownika dino, strona 602

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (19.07.2009 23:51)
    fajny esik na szarościach....
  2. dino
    dino (19.07.2009 23:47)
    kurcze.....
  3. dino
    dino (19.07.2009 23:47)
    Filipowa???
  4. dino
    dino (19.07.2009 23:44)
    szarzy, chyba?? :))
  5. dino
    dino (19.07.2009 23:41)
    w Krakowie to mają te nazwy ulic.....magistrat jakiś ślepy jak podpisują wniosek o nadanie/zmianę nazwy... :)))
  6. dino
    dino (19.07.2009 23:40)
    Halo, co tak koleżanka zniknęła?


    Wakacje??

    Pozdrawiam...
  7. dino
    dino (19.07.2009 23:38)
    Szymonie - dzięki :)
  8. dino
    dino (19.07.2009 23:37)
    w dół nie mają obłożenia.....:))
  9. dino
    dino (19.07.2009 23:33)
    przed chwilą podsumowywałem ile rzeczy robię jednocześnie w tej chwili.....

    a znam jednego gościa, który ma podzielną uwagę....może jednocześnie jechać windą i palić papierosa :)
  10. dino
    dino (19.07.2009 23:27)
    jeszcze myślę.....tak niedzielnie zajmuję się tysiącem rzeczy tylko nie wyborem knajpy :)))