Komentarze użytkownika dino, strona 600

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (21.07.2009 1:27)
    No właśnie......tyle masz zaległości w komentowaniu...

    Drogi City_Hopprq - miło by było Cię powitać znów...
  2. dino
    dino (21.07.2009 0:23)
    flusz - dzięki za konika :)
  3. dino
    dino (20.07.2009 23:45)
    Listonosz od razu zabrał do Ciebie :)))
  4. dino
    dino (20.07.2009 23:19)
    a nas nie ma w środku :(
  5. dino
    dino (20.07.2009 21:39)
    Agnieszko, samoloty dziękują...:)
  6. dino
    dino (20.07.2009 2:44)
    takie odrealnione....
  7. dino
    dino (20.07.2009 1:53)
    tu też zawitałeś....klasyka z tymi wydmami....:)
  8. dino
    dino (20.07.2009 1:52)
    świetne...
  9. dino
    dino (20.07.2009 1:50)
    naprawdę...
  10. dino
    dino (20.07.2009 1:49)
    piękna natura...