Komentarze użytkownika dino, strona 598
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
idzie na Sylwestra, ja Wam mówię..... :)
-
nazwę ma odpowiednią.....Bóg coś miał na myśli.....
-
Mimbla - to ja chciałem zacytować tego leada..... :)))
Ale dodam:
".....Takie jest odwieczne prawo natury....."
Widać nadajemy na Pogodnej Fali... :)
.
-
Zbyszku, a ja Twoją wizytę i liczne ślady po niej dziękuję.... ;)
-
Żaneto.....zwiedzasz inne strony a pomijasz Kolumbera....wstydź się.....
a my tu czekamy na Twoje obrazy...:)
Buszowanie po sieci jest wciągające...od dłuższego już czasu nie śpię przed 3.00....
ale to dla mnie prawdziwa przyjemność... :)
-
arbuzku czerwony - dzięki :)
-
arbuzku czerwony - dzięki :)
-
Mimblo - winda to tuż przed ślubem.....jest.... :)
http://www.youtube.com/watch?v=jyNg6k8mzXo
:))
-
Żaneto, dzięki, że się odezwałaś......i cieszę się, że wszystko OK.
Nie mogłaś spać....:))
pozdrawiam ciepło...
-
jak w okienku Joli.....chmurki mieszkają :)))
.
-
idzie na Sylwestra, ja Wam mówię..... :)
-
nazwę ma odpowiednią.....Bóg coś miał na myśli.....
-
Mimbla - to ja chciałem zacytować tego leada..... :)))
Ale dodam:
".....Takie jest odwieczne prawo natury....."
Widać nadajemy na Pogodnej Fali... :)
. -
Zbyszku, a ja Twoją wizytę i liczne ślady po niej dziękuję.... ;)
-
Żaneto.....zwiedzasz inne strony a pomijasz Kolumbera....wstydź się.....
a my tu czekamy na Twoje obrazy...:)
Buszowanie po sieci jest wciągające...od dłuższego już czasu nie śpię przed 3.00....
ale to dla mnie prawdziwa przyjemność... :) -
arbuzku czerwony - dzięki :)
-
arbuzku czerwony - dzięki :)
-
Mimblo - winda to tuż przed ślubem.....jest.... :)
http://www.youtube.com/watch?v=jyNg6k8mzXo
:)) -
Żaneto, dzięki, że się odezwałaś......i cieszę się, że wszystko OK.
Nie mogłaś spać....:))
pozdrawiam ciepło...
-
jak w okienku Joli.....chmurki mieszkają :)))
.