Komentarze użytkownika dino, strona 598

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (24.07.2009 2:40)
    idzie na Sylwestra, ja Wam mówię..... :)
  2. dino
    dino (24.07.2009 2:38)
    nazwę ma odpowiednią.....Bóg coś miał na myśli.....
  3. dino
    dino (22.07.2009 1:39)
    Mimbla - to ja chciałem zacytować tego leada..... :)))

    Ale dodam:
    ".....Takie jest odwieczne prawo natury....."

    Widać nadajemy na Pogodnej Fali... :)

    .
  4. dino
    dino (22.07.2009 1:25)
    Zbyszku, a ja Twoją wizytę i liczne ślady po niej dziękuję.... ;)
  5. dino
    dino (22.07.2009 1:24)
    Żaneto.....zwiedzasz inne strony a pomijasz Kolumbera....wstydź się.....
    a my tu czekamy na Twoje obrazy...:)

    Buszowanie po sieci jest wciągające...od dłuższego już czasu nie śpię przed 3.00....
    ale to dla mnie prawdziwa przyjemność... :)
  6. dino
    dino (22.07.2009 1:16)
    arbuzku czerwony - dzięki :)
  7. dino
    dino (22.07.2009 1:15)
    arbuzku czerwony - dzięki :)
  8. dino
    dino (22.07.2009 1:07)
    Mimblo - winda to tuż przed ślubem.....jest.... :)

    http://www.youtube.com/watch?v=jyNg6k8mzXo

    :))
  9. dino
    dino (21.07.2009 19:35)
    Żaneto, dzięki, że się odezwałaś......i cieszę się, że wszystko OK.

    Nie mogłaś spać....:))

    pozdrawiam ciepło...

  10. dino
    dino (21.07.2009 19:28)
    jak w okienku Joli.....chmurki mieszkają :)))

    .