Komentarze użytkownika dino, strona 597

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (27.07.2009 21:43)
    leonka i yrec61 :)
  2. dino
    dino (27.07.2009 21:42)
    cześć Irku, fajnie, że wpadłeś.... :)

    dzięki za plusy...
  3. dino
    dino (27.07.2009 21:27)
    latyn :)
  4. dino
    dino (27.07.2009 21:24)
    Byłem daleko i nic nie latało z powrotem.....
    ale akurat był sabat......zwinąłem jedną miotłę i wrócilem.... :)
  5. dino
    dino (27.07.2009 21:23)
    Hummerek wyprowadzony z garażu - gotów do drogi... :)
  6. dino
    dino (27.07.2009 20:47)
    dzięki za odwiedziny i plusiki... :)
  7. dino
    dino (27.07.2009 20:46)
    Jurku zauważylem, że grasowałeś w moich zdjęciach.....
    bardzo dziękuję za dowody uznania :)
  8. dino
    dino (27.07.2009 20:43)
    cześć, widzę, że przeglądasz moje zbiory zostawiając po sobie liczne ślady :))

    dzięki za plusy....
  9. dino
    dino (26.07.2009 14:57)
    Nie zniknąłem - jestem, zaglądam.

    Robię REMANENT

    Pozdrawiam Wszystkich :)
  10. dino
    dino (24.07.2009 2:40)
    a strój Supermana....