Komentarze użytkownika dino, strona 596

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (27.07.2009 22:20)
    jak dęby Iwonki :)
  2. dino
    dino (27.07.2009 22:19)
    ładne odbicie
  3. dino
    dino (27.07.2009 22:18)
    i pewnie komary... :)
  4. dino
    dino (27.07.2009 22:17)
    fajne
  5. dino
    dino (27.07.2009 22:12)
    wiesz, co....po takim komentarzu to chce się więcej i więcej.....robić zdjęć
    nie tylko dla siebie, ale dla innych.........Bardzo Dziękuję!

    Bardzo mnie podbudowałeś tymi słowami...
  6. dino
    dino (27.07.2009 22:09)
    dobre...
  7. dino
    dino (27.07.2009 22:08)
    A więc pojechaliście.....
    cieszę się i gratuluję wyprawy...
  8. dino
    dino (27.07.2009 22:04)
    a jest....warto tam być....w dobrym czasie, bo miejsce jest odpowiednie....
  9. dino
    dino (27.07.2009 22:03)
    Moniko, dzięki.... :)
  10. dino
    dino (27.07.2009 22:02)
    Dzięki Marku,
    aż mnie dziwi, że w tym raju jeszcze nie byłeś... :)