kolumber.pl
Podróże
Miejsca
Pomysły
Fotografie
Społeczność
Logowanie
|
Rejestracja
Kolumber
Użytkownicy
Dino
Komentarze
Wykorzystujemy pliki cookie, aby dostosować serwis do Twoich potrzeb. Możesz nie wyrazić zgody przez ustawienia przeglądarki internetowej.
Szczegóły >
zamknij
Komentarze użytkownika dino, strona 595 Przejdź do głównej strony użytkownika
dino
dino
(28.07.2009 0:50)
Na Panią Ewę lepiej nie czekać......poczytałem już sobie......
jak sięgam pamięcią to chyba jak miałem wracać w Wielki Piątek z Nowego Jorku w 2001 mogłem trafić też na tego grata........bo lot LOTu był odwołany......ale odwiedziłem Helsinki :))
zobacz
dino
(28.07.2009 0:42)
naprawdę bardzo...
zobacz
dino
(28.07.2009 0:41)
suuper
zobacz
dino
(28.07.2009 0:40)
wow!
zobacz
dino
(28.07.2009 0:38)
fajne dynamiczne panoramowane...
zobacz
dino
(27.07.2009 22:24)
Mimbla.....napatrzyłaś się i.... :)
zobacz
dino
(27.07.2009 22:23)
już nic nie będę pisał o chmurkach.....
zobacz
dino
(27.07.2009 22:22)
chmurki w tle świetne
zobacz
dino
(27.07.2009 22:21)
ładny widoczek
zobacz
dino
(27.07.2009 22:20)
iść w siną dal nabiera zupełnie nowego sensu......
zobacz
jak sięgam pamięcią to chyba jak miałem wracać w Wielki Piątek z Nowego Jorku w 2001 mogłem trafić też na tego grata........bo lot LOTu był odwołany......ale odwiedziłem Helsinki :))