Komentarze użytkownika dino, strona 595

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.07.2009 0:50)
    Na Panią Ewę lepiej nie czekać......poczytałem już sobie......

    jak sięgam pamięcią to chyba jak miałem wracać w Wielki Piątek z Nowego Jorku w 2001 mogłem trafić też na tego grata........bo lot LOTu był odwołany......ale odwiedziłem Helsinki :))
  2. dino
    dino (28.07.2009 0:42)
    naprawdę bardzo...
  3. dino
    dino (28.07.2009 0:41)
    suuper
  4. dino
    dino (28.07.2009 0:40)
    wow!
  5. dino
    dino (28.07.2009 0:38)
    fajne dynamiczne panoramowane...
  6. dino
    dino (27.07.2009 22:24)
    Mimbla.....napatrzyłaś się i.... :)
  7. dino
    dino (27.07.2009 22:23)
    już nic nie będę pisał o chmurkach.....
  8. dino
    dino (27.07.2009 22:22)
    chmurki w tle świetne
  9. dino
    dino (27.07.2009 22:21)
    ładny widoczek
  10. dino
    dino (27.07.2009 22:20)
    iść w siną dal nabiera zupełnie nowego sensu......