Komentarze użytkownika dino, strona 589

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (31.07.2009 0:55)
    i guma cynamonowa....
  2. dino
    dino (31.07.2009 0:44)
    hi, amerykanskie....proszę.....to może od razu z cytryną ?? :))
  3. dino
    dino (31.07.2009 0:35)
    grunt żeby sok puściła.....wtedy walory smakowe się polepszają drinków....
  4. dino
    dino (31.07.2009 0:26)
    a cytrynki to już trzeba sobie samemu wycisnąć..... :)
  5. dino
    dino (31.07.2009 0:19)
    jest Cola voyagerku.... cała krzynka pod ladą...


    a kto zdrowia nie wypije niech pod barem zaśnieeeee......!!!
  6. dino
    dino (31.07.2009 0:14)
    iii..... chyba się robi impreza w klubie harcerza.... tak sami mamy się męczyć....:)
  7. dino
    dino (31.07.2009 0:12)
    ostatnim razem taka była impreza, że wlazłem.....do szafy....... :)
  8. dino
    dino (31.07.2009 0:09)
    jak zwykle..... to gdzie ta lodówka? bo zapomniałem.....:))
  9. dino
    dino (31.07.2009 0:03)
    Marcinie ,
    masz te nogi.......do samej ziemii......kurcze...:)
  10. dino
    dino (30.07.2009 23:58)
    Luuudzie Pub otwarty...... :)

    .