Komentarze użytkownika dino, strona 589
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
i guma cynamonowa....
-
hi, amerykanskie....proszę.....to może od razu z cytryną ?? :))
-
grunt żeby sok puściła.....wtedy walory smakowe się polepszają drinków....
-
a cytrynki to już trzeba sobie samemu wycisnąć..... :)
-
jest Cola voyagerku.... cała krzynka pod ladą...
a kto zdrowia nie wypije niech pod barem zaśnieeeee......!!!
-
iii..... chyba się robi impreza w klubie harcerza.... tak sami mamy się męczyć....:)
-
ostatnim razem taka była impreza, że wlazłem.....do szafy....... :)
-
jak zwykle..... to gdzie ta lodówka? bo zapomniałem.....:))
-
Marcinie ,
masz te nogi.......do samej ziemii......kurcze...:)
-
Luuudzie Pub otwarty...... :)
.
-
i guma cynamonowa....
-
hi, amerykanskie....proszę.....to może od razu z cytryną ?? :))
-
grunt żeby sok puściła.....wtedy walory smakowe się polepszają drinków....
-
a cytrynki to już trzeba sobie samemu wycisnąć..... :)
-
jest Cola voyagerku.... cała krzynka pod ladą...
a kto zdrowia nie wypije niech pod barem zaśnieeeee......!!! -
iii..... chyba się robi impreza w klubie harcerza.... tak sami mamy się męczyć....:)
-
ostatnim razem taka była impreza, że wlazłem.....do szafy....... :)
-
jak zwykle..... to gdzie ta lodówka? bo zapomniałem.....:))
-
Marcinie ,
masz te nogi.......do samej ziemii......kurcze...:) -
Luuudzie Pub otwarty...... :)
.