Komentarze użytkownika dino, strona 591

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (28.07.2009 23:35)
    i jakieś okno w tle :)
  2. dino
    dino (28.07.2009 23:33)
    ten pasaż jest świetny...
  3. dino
    dino (28.07.2009 23:14)
    Dzięki, dzięki.....każdy ma fajne zdjęcie.....tylko nieodkryte.. :)
  4. dino
    dino (28.07.2009 22:50)
    Podoba mi się Piotrze Twój opis....
  5. dino
    dino (28.07.2009 22:50)
    Miałem przyjemność poszwendać się po Brukseli. Odwiedzić muzea.....obejrzeć jedynego Vermeera (tego od Dziewczyny z Perłą), połazić po rynku........ale wolę Antwerpię i Mortsel (niedaleko). Nawet raz do tej Brukseli wiózł mnie z Mortsel szofer prezydenta jednej z największych firm belgijskich jego wypasionym mercem i niósł potem za mną walizki.....co było cholernie krępujące...... :))
  6. dino
    dino (28.07.2009 22:23)
    Witaj na Kolumberze!

    Dzięki za komentarz do Everglades. Można nawet dać plusa jak się podoba :)))

  7. dino
    dino (28.07.2009 11:55)
    ładnie skomponowałeś, ale coś się posypało w obróbce...
  8. dino
    dino (28.07.2009 11:54)
    łądne to miejsce....byłem...
  9. dino
    dino (28.07.2009 11:53)
    ładne....
  10. dino
    dino (28.07.2009 11:52)
    chyba nie sam most.....

    a na wiosnę topielców ;)))

    o Marzannę mi chodziło.... :)