Komentarze użytkownika dino, strona 591
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
i jakieś okno w tle :)
-
ten pasaż jest świetny...
-
Dzięki, dzięki.....każdy ma fajne zdjęcie.....tylko nieodkryte.. :)
-
Podoba mi się Piotrze Twój opis....
-
Miałem przyjemność poszwendać się po Brukseli. Odwiedzić muzea.....obejrzeć jedynego Vermeera (tego od Dziewczyny z Perłą), połazić po rynku........ale wolę Antwerpię i Mortsel (niedaleko). Nawet raz do tej Brukseli wiózł mnie z Mortsel szofer prezydenta jednej z największych firm belgijskich jego wypasionym mercem i niósł potem za mną walizki.....co było cholernie krępujące...... :))
-
Witaj na Kolumberze!
Dzięki za komentarz do Everglades. Można nawet dać plusa jak się podoba :)))
-
ładnie skomponowałeś, ale coś się posypało w obróbce...
-
łądne to miejsce....byłem...
-
ładne....
-
chyba nie sam most.....
a na wiosnę topielców ;)))
o Marzannę mi chodziło.... :)
-
i jakieś okno w tle :)
-
ten pasaż jest świetny...
-
Dzięki, dzięki.....każdy ma fajne zdjęcie.....tylko nieodkryte.. :)
-
Podoba mi się Piotrze Twój opis....
-
Miałem przyjemność poszwendać się po Brukseli. Odwiedzić muzea.....obejrzeć jedynego Vermeera (tego od Dziewczyny z Perłą), połazić po rynku........ale wolę Antwerpię i Mortsel (niedaleko). Nawet raz do tej Brukseli wiózł mnie z Mortsel szofer prezydenta jednej z największych firm belgijskich jego wypasionym mercem i niósł potem za mną walizki.....co było cholernie krępujące...... :))
-
Witaj na Kolumberze!
Dzięki za komentarz do Everglades. Można nawet dać plusa jak się podoba :)))
-
ładnie skomponowałeś, ale coś się posypało w obróbce...
-
łądne to miejsce....byłem...
-
ładne....
-
chyba nie sam most.....
a na wiosnę topielców ;)))
o Marzannę mi chodziło.... :)