Komentarze użytkownika dino, strona 587
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
Witaj na Kolumberze - przyłączam się do powitania!
Sardynię od dawna mam na oku......ale zostaje......na........deser.... ;)
-
Miło się ogląda Twoje zdjęcia z Grecji...z tych samych miejsc.
Fajnie poznać trochę inny punkt widzenia na te same tematy :)
Pozdrawiam :)
-
Chlopie - poużywałeś sobie u mnie w galerii co? :)))
Zauważyłem liczne ślady obecności - dzięki !
Pozdrawiam :)
-
Oooo! caly miesiąc Cię nie było...pozdrawiam :)
-
pozdrawiam sierpniowo....:)
godzina W się zbliża....
-
Hopperqu.....to był maj.....
a już sierpień mamy dzisiaj......i....?
:)
-
No iiii......
chciałbym obejrzeć Twój punkt widzenia na Norwegię...
pozdrawiam :)
-
Gospodyni Pubu na chwilę przemknęła i zniknęła.....gdzieś za Obłokiem Magellana...
-
Pozdrowienia ślę :)
Dawno Cię nie było...
-
Witaj na Kolumberze - przyłączam się do powitania!
Sardynię od dawna mam na oku......ale zostaje......na........deser.... ;) -
Miło się ogląda Twoje zdjęcia z Grecji...z tych samych miejsc.
Fajnie poznać trochę inny punkt widzenia na te same tematy :)
Pozdrawiam :) -
Chlopie - poużywałeś sobie u mnie w galerii co? :)))
Zauważyłem liczne ślady obecności - dzięki !
Pozdrawiam :) -
Oooo! caly miesiąc Cię nie było...pozdrawiam :)
-
pozdrawiam sierpniowo....:)
godzina W się zbliża.... -
Hopperqu.....to był maj.....
a już sierpień mamy dzisiaj......i....?
:) -
No iiii......
chciałbym obejrzeć Twój punkt widzenia na Norwegię...
pozdrawiam :) -
Gospodyni Pubu na chwilę przemknęła i zniknęła.....gdzieś za Obłokiem Magellana...
-
Pozdrowienia ślę :)
Dawno Cię nie było...
Pozdrawiam i zarezerwuję sobie czas na przeglądanie Twoich zdjęć :)