Komentarze użytkownika dino, strona 587

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (01.08.2009 22:51)
    Witaj na Kolumberze!

    Pozdrawiam i zarezerwuję sobie czas na przeglądanie Twoich zdjęć :)
  2. dino
    dino (01.08.2009 22:50)
    Witaj na Kolumberze - przyłączam się do powitania!

    Sardynię od dawna mam na oku......ale zostaje......na........deser.... ;)
  3. dino
    dino (01.08.2009 22:47)
    Miło się ogląda Twoje zdjęcia z Grecji...z tych samych miejsc.
    Fajnie poznać trochę inny punkt widzenia na te same tematy :)

    Pozdrawiam :)
  4. dino
    dino (01.08.2009 22:45)
    Chlopie - poużywałeś sobie u mnie w galerii co? :)))

    Zauważyłem liczne ślady obecności - dzięki !

    Pozdrawiam :)
  5. dino
    dino (01.08.2009 22:38)
    Oooo! caly miesiąc Cię nie było...pozdrawiam :)
  6. dino
    dino (01.08.2009 13:51)
    pozdrawiam sierpniowo....:)

    godzina W się zbliża....
  7. dino
    dino (01.08.2009 13:50)
    Hopperqu.....to był maj.....

    a już sierpień mamy dzisiaj......i....?

    :)
  8. dino
    dino (01.08.2009 13:49)
    No iiii......

    chciałbym obejrzeć Twój punkt widzenia na Norwegię...

    pozdrawiam :)
  9. dino
    dino (01.08.2009 13:48)
    Gospodyni Pubu na chwilę przemknęła i zniknęła.....gdzieś za Obłokiem Magellana...
  10. dino
    dino (01.08.2009 13:46)
    Pozdrowienia ślę :)

    Dawno Cię nie było...