Komentarze użytkownika dino, strona 588

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (01.08.2009 1:06)
    ['] ['] [']

    Cześć ich pamięci!!!
  2. dino
    dino (31.07.2009 22:56)
    aż szkoda, że drugi raz przyplusić nie można :(
  3. dino
    dino (31.07.2009 22:55)
    właśnie....kiedy ? :)
  4. dino
    dino (31.07.2009 22:54)
    ptaszyszko w dobrym miejscu dobrze uzupełnia scenę...
  5. dino
    dino (31.07.2009 22:53)
    cudne to miejsce Dawidzie...

    i wspaniale pokazałeś
  6. dino
    dino (31.07.2009 21:54)
    dzwoneczek :)
  7. dino
    dino (31.07.2009 21:44)
    ładne Sławku :)
  8. dino
    dino (31.07.2009 18:11)
    Witaj na Kolumberze!

    Czekamy na zdjęcia :)

    pozdr
  9. dino
    dino (31.07.2009 18:09)
    ...i po oczach... :)
  10. dino
    dino (31.07.2009 1:24)
    ale przyznaj, że są też rzeczy zupełnie niestrawne.....