Komentarze użytkownika dino, strona 562

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (05.08.2009 22:30)
    flusz :)
  2. dino
    dino (05.08.2009 22:30)
    Mam jeszcze zaległości u Ciebie... :)
  3. dino
    dino (05.08.2009 20:33)
    nie dalęm rady dzisiaj....doczytam.....do innych tekstów te żobiecuję wrócić :)
  4. dino
    dino (05.08.2009 18:52)
    Benelux miało być...
  5. dino
    dino (05.08.2009 18:52)
    Beneluz w pigułce można powiedzieć. Strasznie napięty program, ale też odległości nie są bardzo duże. Wiele tych miejsc odwiedziłem i miło je sobie przypomnieć czytając Twoją relację. W Hadze fajne jest oceanarium na plaży i Madurodam (potwierdzam). Akurat u nas były wybory prezyenckie i głosowałem w konsulacie :)
    Amsterdam odwiedzałem wiele razy i wszystko wydaje sie znajome. Antwerpię bardzo lubię, choć jej obraz zaciera się w pamięci...trzeba pojechać :)

    A z Belgii to ja najbardziej lubię wiele gatunków piwa....
  6. dino
    dino (05.08.2009 16:59)
    ciekawe miejsce pokazałaś...
  7. dino
    dino (05.08.2009 16:58)
    robi za wentylator :)
  8. dino
    dino (05.08.2009 16:58)
    ja bym tu przekręcił... :)
  9. dino
    dino (05.08.2009 16:52)
    jak kręci się śmigło to naprawdę wieje jak w Chicago :)
  10. dino
    dino (05.08.2009 16:45)
    Dziękuję bardzo....:)

    Życzę udanego zwiedzania i dobrze spędzonego czasu!