Komentarze użytkownika dino, strona 562
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
flusz :)
-
Mam jeszcze zaległości u Ciebie... :)
-
nie dalęm rady dzisiaj....doczytam.....do innych tekstów te żobiecuję wrócić :)
-
Benelux miało być...
-
Beneluz w pigułce można powiedzieć. Strasznie napięty program, ale też odległości nie są bardzo duże. Wiele tych miejsc odwiedziłem i miło je sobie przypomnieć czytając Twoją relację. W Hadze fajne jest oceanarium na plaży i Madurodam (potwierdzam). Akurat u nas były wybory prezyenckie i głosowałem w konsulacie :)
Amsterdam odwiedzałem wiele razy i wszystko wydaje sie znajome. Antwerpię bardzo lubię, choć jej obraz zaciera się w pamięci...trzeba pojechać :)
A z Belgii to ja najbardziej lubię wiele gatunków piwa....
-
ciekawe miejsce pokazałaś...
-
robi za wentylator :)
-
ja bym tu przekręcił... :)
-
jak kręci się śmigło to naprawdę wieje jak w Chicago :)
-
Dziękuję bardzo....:)
Życzę udanego zwiedzania i dobrze spędzonego czasu!
-
flusz :)
-
Mam jeszcze zaległości u Ciebie... :)
-
nie dalęm rady dzisiaj....doczytam.....do innych tekstów te żobiecuję wrócić :)
-
Benelux miało być...
-
Beneluz w pigułce można powiedzieć. Strasznie napięty program, ale też odległości nie są bardzo duże. Wiele tych miejsc odwiedziłem i miło je sobie przypomnieć czytając Twoją relację. W Hadze fajne jest oceanarium na plaży i Madurodam (potwierdzam). Akurat u nas były wybory prezyenckie i głosowałem w konsulacie :)
Amsterdam odwiedzałem wiele razy i wszystko wydaje sie znajome. Antwerpię bardzo lubię, choć jej obraz zaciera się w pamięci...trzeba pojechać :)
A z Belgii to ja najbardziej lubię wiele gatunków piwa.... -
ciekawe miejsce pokazałaś...
-
robi za wentylator :)
-
ja bym tu przekręcił... :)
-
jak kręci się śmigło to naprawdę wieje jak w Chicago :)
-
Dziękuję bardzo....:)
Życzę udanego zwiedzania i dobrze spędzonego czasu!