Komentarze użytkownika dino, strona 563

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (05.08.2009 16:20)
    oooo!
  2. dino
    dino (05.08.2009 16:20)
    trochę jak.....mały Dunaj.......Dunajec :)))
  3. dino
    dino (05.08.2009 16:19)
    jak bardzo wystaje ten kościół ponad poziom...
  4. dino
    dino (05.08.2009 16:18)
    sielski widoczek :)
  5. dino
    dino (05.08.2009 16:17)
    I ponowne podziękowania :)
  6. dino
    dino (05.08.2009 16:07)
    nie widziałaś jak było pełno śmieci...
  7. dino
    dino (05.08.2009 15:55)
    pstryk i już :)

    oczami wyobraźni widzę.....
  8. dino
    dino (05.08.2009 15:54)
    kończysz deser ?? :)
  9. dino
    dino (05.08.2009 15:48)
    pamiętasz...nie jedna butelka to była.... :)
  10. dino
    dino (05.08.2009 15:32)
    dobre... :)