Komentarze użytkownika dino, strona 564
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
moja babcia z Podlasia też je tak nazywa :)
-
Dzięki za odwiedziny mojej galerii i plusy na moje zjęcia :)
-
Marto, dzięki za długie delektowanie się lodami.....co zauważyłem setkami plusów... :)
-
tak z bliska to się nie przyglądałem....:)
-
a o zapylaniu będzie jakiś odcinek? :)
-
@Mimbla....wróble ćwierkają, że będzie opcja - Ulubione Zdjęcia!
Od tych antylop się zaczęła moja przygoda kolumberowa....
-
zaje...fajne....smolinosy....ładnie zrobiłaś :)
-
Zrobiłaś fajną trasę....
Dzisiaj na krótko....jeszcze tu wrócę....
-
@Mimbla :))))
-
Witaj na Kolumberze!
Zaraz się rzucam na Twoje zdjęcia ze Stanów... :)
-
moja babcia z Podlasia też je tak nazywa :)
-
Dzięki za odwiedziny mojej galerii i plusy na moje zjęcia :)
-
Marto, dzięki za długie delektowanie się lodami.....co zauważyłem setkami plusów... :)
-
tak z bliska to się nie przyglądałem....:)
-
a o zapylaniu będzie jakiś odcinek? :)
-
@Mimbla....wróble ćwierkają, że będzie opcja - Ulubione Zdjęcia!
Od tych antylop się zaczęła moja przygoda kolumberowa.... -
zaje...fajne....smolinosy....ładnie zrobiłaś :)
-
Zrobiłaś fajną trasę....
Dzisiaj na krótko....jeszcze tu wrócę.... -
@Mimbla :))))
-
Witaj na Kolumberze!
Zaraz się rzucam na Twoje zdjęcia ze Stanów... :)