Komentarze użytkownika dino, strona 564

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (05.08.2009 15:28)
    moja babcia z Podlasia też je tak nazywa :)
  2. dino
    dino (05.08.2009 15:27)
    Dzięki za odwiedziny mojej galerii i plusy na moje zjęcia :)
  3. dino
    dino (05.08.2009 1:30)
    Marto, dzięki za długie delektowanie się lodami.....co zauważyłem setkami plusów... :)
  4. dino
    dino (05.08.2009 1:29)
    tak z bliska to się nie przyglądałem....:)
  5. dino
    dino (05.08.2009 1:28)
    a o zapylaniu będzie jakiś odcinek? :)
  6. dino
    dino (05.08.2009 1:27)
    @Mimbla....wróble ćwierkają, że będzie opcja - Ulubione Zdjęcia!

    Od tych antylop się zaczęła moja przygoda kolumberowa....
  7. dino
    dino (05.08.2009 1:25)
    zaje...fajne....smolinosy....ładnie zrobiłaś :)
  8. dino
    dino (05.08.2009 1:24)
    Zrobiłaś fajną trasę....

    Dzisiaj na krótko....jeszcze tu wrócę....
  9. dino
    dino (05.08.2009 1:18)
    @Mimbla :))))
  10. dino
    dino (05.08.2009 1:15)
    Witaj na Kolumberze!

    Zaraz się rzucam na Twoje zdjęcia ze Stanów... :)