Komentarze użytkownika dino, strona 561

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (05.08.2009 23:41)
    arbuzku - za plusy dzięki :)
  2. dino
    dino (05.08.2009 23:38)
    Edyta - dzięki za pluuuuusy... :)
  3. dino
    dino (05.08.2009 23:34)
    czego to się zachciewa....:)
  4. dino
    dino (05.08.2009 23:33)
    pięknie !
  5. dino
    dino (05.08.2009 23:33)
    starałem się ... :)
  6. dino
    dino (05.08.2009 22:33)
    po prostu Czerwona Planeta....czerwony samochód, czerwona koszulka.....
  7. dino
    dino (05.08.2009 22:33)
    kolega mi zrobił... :)
  8. dino
    dino (05.08.2009 22:32)
    mapew :)
  9. dino
    dino (05.08.2009 22:31)
    Edyta i zfiesz - dziękuję :)
  10. dino
    dino (05.08.2009 22:30)
    flusz :)