Komentarze użytkownika dino, strona 560

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (06.08.2009 0:01)
    mglisto to widzę..... :)
  2. dino
    dino (05.08.2009 23:59)
    no ja też się piszę.....przy okazji jakieś zdjęcia będą..... :)
  3. dino
    dino (05.08.2009 23:58)
    .
  4. dino
    dino (05.08.2009 23:58)
    piękny
  5. dino
    dino (05.08.2009 23:57)
    maskonurki....fajne mają maski :)
  6. dino
    dino (05.08.2009 23:56)
    to chyba jakaś nowa choroba.....grypa norweska.....się szerzy :)
  7. dino
    dino (05.08.2009 23:55)
    ten strumyk wygląda jak piorun :)
  8. dino
    dino (05.08.2009 23:55)
    aż się jednemu urwło....

    ucho znaczy :)
  9. dino
    dino (05.08.2009 23:53)
    no proszę jakie fajne obrazki....z miasta Łodzi :)

    nic złego nie miałem na myśli :)
  10. dino
    dino (05.08.2009 23:51)
    zfiesz - dzięki za plusy :)