Komentarze użytkownika dino, strona 560
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
mglisto to widzę..... :)
-
no ja też się piszę.....przy okazji jakieś zdjęcia będą..... :)
-
.
-
piękny
-
maskonurki....fajne mają maski :)
-
to chyba jakaś nowa choroba.....grypa norweska.....się szerzy :)
-
ten strumyk wygląda jak piorun :)
-
aż się jednemu urwło....
ucho znaczy :)
-
no proszę jakie fajne obrazki....z miasta Łodzi :)
nic złego nie miałem na myśli :)
-
zfiesz - dzięki za plusy :)
-
mglisto to widzę..... :)
-
no ja też się piszę.....przy okazji jakieś zdjęcia będą..... :)
-
.
-
piękny
-
maskonurki....fajne mają maski :)
-
to chyba jakaś nowa choroba.....grypa norweska.....się szerzy :)
-
ten strumyk wygląda jak piorun :)
-
aż się jednemu urwło....
ucho znaczy :) -
no proszę jakie fajne obrazki....z miasta Łodzi :)
nic złego nie miałem na myśli :) -
zfiesz - dzięki za plusy :)