Komentarze użytkownika dino, strona 559

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (06.08.2009 12:57)
    Dzięki za Twoje plusiki na zdjęcia z Hiszpanii :)
  2. dino
    dino (06.08.2009 12:56)
    :)
  3. dino
    dino (06.08.2009 12:55)
    nie tak bardzo..... :)
  4. dino
    dino (06.08.2009 10:30)
    chciałem złapć i górę i dół na jednym kadrze....tu jest użyty bardzo szeroki kąt.....

    El Rey Leon XII...
  5. dino
    dino (06.08.2009 0:28)
    piękne ciepłe kolorki
  6. dino
    dino (06.08.2009 0:26)
    ja bym troszkę sprostował.... :)
  7. dino
    dino (06.08.2009 0:25)
    bugatti dla bogattych :))
  8. dino
    dino (06.08.2009 0:24)
    Wiesz Damianie...
    te hasła rzuca po kolei tworzą zaje....cie plastyczny obraz....odwołujesz sie do podświadomości poruszając te partie mózgu, które normalnie w procesie myślenia nie działają.....przez co Twój opis żyje....i dociera....do czytającego....


    takie moje zdanie.....suuuper :)
  9. dino
    dino (06.08.2009 0:07)
    eeeh...
  10. dino
    dino (06.08.2009 0:03)
    ach te cyferki.....