Komentarze użytkownika dino, strona 558
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
oooo...ale o co cho....dzi...??
-
jaki pyszny tort! :)
nie powiem.....lubię torty....
-
nastawiam wodę.......na herbatkę.....
i skoczę po lody.........lody o smaku malagi....:))
-
Sto lat Edytko! Ja się dołączam....
-
jest tu jeden polski akcent wśród świętych.....wiesz kto?
-
ciekawie wygląda jak przy takiej budowli usiądzie kawka.....ptak potwór....:)
mam kilka takich zdjęć...
-
pięknie skadrowałeś :)
-
ładnie
-
daj spokój....po prostu też kika fotek ;)
-
kruffeczko i stefbra - dziękuję za Wasze głosy :)
-
oooo...ale o co cho....dzi...??
-
jaki pyszny tort! :)
nie powiem.....lubię torty.... -
nastawiam wodę.......na herbatkę.....
i skoczę po lody.........lody o smaku malagi....:)) -
Sto lat Edytko! Ja się dołączam....
-
jest tu jeden polski akcent wśród świętych.....wiesz kto?
-
ciekawie wygląda jak przy takiej budowli usiądzie kawka.....ptak potwór....:)
mam kilka takich zdjęć... -
pięknie skadrowałeś :)
-
ładnie
-
daj spokój....po prostu też kika fotek ;)
-
kruffeczko i stefbra - dziękuję za Wasze głosy :)