Komentarze użytkownika dino, strona 558

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (06.08.2009 19:31)
    oooo...ale o co cho....dzi...??
  2. dino
    dino (06.08.2009 19:29)
    jaki pyszny tort! :)

    nie powiem.....lubię torty....
  3. dino
    dino (06.08.2009 19:27)
    nastawiam wodę.......na herbatkę.....
    i skoczę po lody.........lody o smaku malagi....:))
  4. dino
    dino (06.08.2009 19:26)
    Sto lat Edytko! Ja się dołączam....
  5. dino
    dino (06.08.2009 14:18)
    jest tu jeden polski akcent wśród świętych.....wiesz kto?
  6. dino
    dino (06.08.2009 14:16)
    ciekawie wygląda jak przy takiej budowli usiądzie kawka.....ptak potwór....:)

    mam kilka takich zdjęć...
  7. dino
    dino (06.08.2009 14:13)
    pięknie skadrowałeś :)
  8. dino
    dino (06.08.2009 13:47)
    ładnie
  9. dino
    dino (06.08.2009 13:21)
    daj spokój....po prostu też kika fotek ;)
  10. dino
    dino (06.08.2009 12:58)
    kruffeczko i stefbra - dziękuję za Wasze głosy :)