Komentarze użytkownika dino, strona 557
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
:)))
-
ooooo!
-
o właśnie.....dawać radość....proszę.....jaka odmiana...:)
-
15 osób! :))
-
troszkę dzisiaj pobiegałem przed.....to sobie pozwolę.... :)
-
Sławku, porządki nie zając......tyle czasu te zdjęcia nie zginęły to jeszcze poczekają... :)
-
ale capuccino od Antolaka też bardzo dobry......dużo nas....jemy:)
-
tort mandarynkowy z bitą śmietaną....prosto od Madame Walewska....hotelu Mercure...
-
gdzieś mi się łyżka do lodów zapodziała.....:)
proponuję......każdy bierze do herbaty.....
-
świętujemy po Słoniem, czy u Ciebie......Pub zaprasza.....lody już czekają.... ;)
-
:)))
-
ooooo!
-
o właśnie.....dawać radość....proszę.....jaka odmiana...:)
-
15 osób! :))
-
troszkę dzisiaj pobiegałem przed.....to sobie pozwolę.... :)
-
Sławku, porządki nie zając......tyle czasu te zdjęcia nie zginęły to jeszcze poczekają... :)
-
ale capuccino od Antolaka też bardzo dobry......dużo nas....jemy:)
-
tort mandarynkowy z bitą śmietaną....prosto od Madame Walewska....hotelu Mercure...
-
gdzieś mi się łyżka do lodów zapodziała.....:)
proponuję......każdy bierze do herbaty..... -
świętujemy po Słoniem, czy u Ciebie......Pub zaprasza.....lody już czekają.... ;)