Komentarze użytkownika dino, strona 557

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (06.08.2009 21:06)
    :)))
  2. dino
    dino (06.08.2009 20:38)
    ooooo!
  3. dino
    dino (06.08.2009 20:37)
    o właśnie.....dawać radość....proszę.....jaka odmiana...:)
  4. dino
    dino (06.08.2009 20:13)
    15 osób! :))
  5. dino
    dino (06.08.2009 19:54)
    troszkę dzisiaj pobiegałem przed.....to sobie pozwolę.... :)
  6. dino
    dino (06.08.2009 19:52)
    Sławku, porządki nie zając......tyle czasu te zdjęcia nie zginęły to jeszcze poczekają... :)
  7. dino
    dino (06.08.2009 19:49)
    ale capuccino od Antolaka też bardzo dobry......dużo nas....jemy:)
  8. dino
    dino (06.08.2009 19:49)
    tort mandarynkowy z bitą śmietaną....prosto od Madame Walewska....hotelu Mercure...
  9. dino
    dino (06.08.2009 19:40)
    gdzieś mi się łyżka do lodów zapodziała.....:)

    proponuję......każdy bierze do herbaty.....
  10. dino
    dino (06.08.2009 19:35)
    świętujemy po Słoniem, czy u Ciebie......Pub zaprasza.....lody już czekają.... ;)