Komentarze użytkownika dino, strona 555
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
....szarlotkę?? :)
-
miodzio :)
-
gdzie napisane, że zawiera siarczyny ?? :)
-
:)))
a z czego robią siedemnastkę........rozumiem,
że mama i tata potrzebni......a potem dużo czasuuuu.... :))
-
oooo! widzę, że sadu zwiedzanie kontynuujemy.... :)
-
i bierze wino z jabłek.... :))
-
dobre, ale głowa boli .............the day after.... :)
-
dzięki....wsadziłem w okładkę :)
-
miedzę zajechali :)))
-
ja wiem, że wysypka u mnie pojawi się dopiero w przyszłym roku około czerwca... :)))
wcześniej czeka mnie inne ciężkie choróbstwo południowo-amerykańskie :)))
pozdr
-
....szarlotkę?? :)
-
miodzio :)
-
gdzie napisane, że zawiera siarczyny ?? :)
-
:)))
a z czego robią siedemnastkę........rozumiem,
że mama i tata potrzebni......a potem dużo czasuuuu.... :)) -
oooo! widzę, że sadu zwiedzanie kontynuujemy.... :)
-
i bierze wino z jabłek.... :))
-
dobre, ale głowa boli .............the day after.... :)
-
dzięki....wsadziłem w okładkę :)
-
miedzę zajechali :)))
-
ja wiem, że wysypka u mnie pojawi się dopiero w przyszłym roku około czerwca... :)))
wcześniej czeka mnie inne ciężkie choróbstwo południowo-amerykańskie :)))
pozdr