Komentarze użytkownika dino, strona 536

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.08.2009 12:54)
    Spieszę z podziękowaniami za plusy :)
  2. dino
    dino (16.08.2009 12:53)
    Za plusiki dziękuję :)
  3. dino
    dino (16.08.2009 12:52)
    nie wożę ze sobą świeczek :(

    ale pomysł dobry :)
  4. dino
    dino (16.08.2009 12:51)
    Cieszę się, że Klekotki się podobały :)

    dzięki...
  5. dino
    dino (16.08.2009 12:50)
    Dzięki Karolino za odwiedziny naznaczone plusikami :)
  6. dino
    dino (16.08.2009 12:49)
    Mimbla - dzięki :)
  7. dino
    dino (16.08.2009 12:48)
    Smoku - zapraszam w takim razie na lody po powrocie.... :)

    Szczęśliwej drogi!
  8. dino
    dino (16.08.2009 12:45)
    trzy gromy kolejno zapalone płoną....
  9. dino
    dino (16.08.2009 12:44)
    Witaj na Kolumberze!

    Michale, dzięki za plusiki na moje zdjęcia....
    Twoje błyskawice są niesamowite...

  10. dino
    dino (16.08.2009 12:42)
    znałem :)