Komentarze użytkownika dino, strona 536
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Spieszę z podziękowaniami za plusy :)
-
Za plusiki dziękuję :)
-
nie wożę ze sobą świeczek :(
ale pomysł dobry :)
-
Cieszę się, że Klekotki się podobały :)
dzięki...
-
Dzięki Karolino za odwiedziny naznaczone plusikami :)
-
Mimbla - dzięki :)
-
Smoku - zapraszam w takim razie na lody po powrocie.... :)
Szczęśliwej drogi!
-
trzy gromy kolejno zapalone płoną....
-
Witaj na Kolumberze!
Michale, dzięki za plusiki na moje zdjęcia....
Twoje błyskawice są niesamowite...
-
znałem :)
-
Spieszę z podziękowaniami za plusy :)
-
Za plusiki dziękuję :)
-
nie wożę ze sobą świeczek :(
ale pomysł dobry :) -
Cieszę się, że Klekotki się podobały :)
dzięki...
-
Dzięki Karolino za odwiedziny naznaczone plusikami :)
-
Mimbla - dzięki :)
-
Smoku - zapraszam w takim razie na lody po powrocie.... :)
Szczęśliwej drogi! -
trzy gromy kolejno zapalone płoną....
-
Witaj na Kolumberze!
Michale, dzięki za plusiki na moje zdjęcia....
Twoje błyskawice są niesamowite...
-
znałem :)