Komentarze użytkownika dino, strona 538
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Szymonie, to już przeszłość....dwa lata temu :)
-
Rób screenshota....prawie same siódemki :)
-
Sławku - wiesz co :)
-
Dzięki za plusy :)
-
:)
-
Piotrze - dzięki za jak zwykle dowcipne i adekwatne komentarze i plusy ;)
-
ha ha ha :))
-
bo to ma być okładka na zdjęcia...a nie taka prawdziwa podróż...
-
Robercie - znów! :)
-
czerwony_arbuz :)
-
Szymonie, to już przeszłość....dwa lata temu :)
-
Rób screenshota....prawie same siódemki :)
-
Sławku - wiesz co :)
-
Dzięki za plusy :)
-
:)
-
Piotrze - dzięki za jak zwykle dowcipne i adekwatne komentarze i plusy ;)
-
ha ha ha :))
-
bo to ma być okładka na zdjęcia...a nie taka prawdziwa podróż...
-
Robercie - znów! :)
-
czerwony_arbuz :)