Komentarze użytkownika dino, strona 538

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.08.2009 12:24)
    Szymonie, to już przeszłość....dwa lata temu :)
  2. dino
    dino (11.08.2009 0:07)
    Rób screenshota....prawie same siódemki :)
  3. dino
    dino (10.08.2009 23:58)
    Sławku - wiesz co :)
  4. dino
    dino (10.08.2009 23:45)
    Dzięki za plusy :)
  5. dino
    dino (10.08.2009 23:38)
    :)
  6. dino
    dino (10.08.2009 23:38)
    Piotrze - dzięki za jak zwykle dowcipne i adekwatne komentarze i plusy ;)
  7. dino
    dino (10.08.2009 23:37)
    ha ha ha :))
  8. dino
    dino (10.08.2009 23:36)
    bo to ma być okładka na zdjęcia...a nie taka prawdziwa podróż...
  9. dino
    dino (10.08.2009 23:29)
    Robercie - znów! :)
  10. dino
    dino (10.08.2009 23:28)
    czerwony_arbuz :)