Komentarze użytkownika dino, strona 537

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.08.2009 12:41)
    coś chyba mi się potentegowało... :)


    w każdym razie coś miałem na myśli........
  2. dino
    dino (16.08.2009 12:40)
    Robercie.....nie da się nie zauważyć Twojej dłuższej nasiadówki u mnie .... :)

    dzięki!
  3. dino
    dino (16.08.2009 12:37)
    :)
  4. dino
    dino (16.08.2009 12:35)
    zfiesz :)
  5. dino
    dino (16.08.2009 12:34)
    czapeczki, guziczki, pstryczki.....smoczki....
  6. dino
    dino (16.08.2009 12:32)
    Chyba nie....płaszczyzna polaryzacji daje największy efekt jak jest pod kątem 90 stopni do źródła światła....zatem jak Słońce w zenicie, a fotografujemy przed siebie to powinno być OK :)
  7. dino
    dino (16.08.2009 12:29)
    Na jakiś czas zmienić się z lądowego szczura w morskiego wilka może być interesujące... :)
  8. dino
    dino (16.08.2009 12:28)
    Aniu, za mnóstwo plusików dzięki :)
  9. dino
    dino (16.08.2009 12:27)
    Dziękuję dużo plusów na zdjęcia i podróże :)
  10. dino
    dino (16.08.2009 12:25)
    Krzysiu za dużo plusików dziekuję :)