Komentarze użytkownika dino, strona 535

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.08.2009 17:05)
    Bardzo dziękuję za wizytę okraszoną plusikami :)
  2. dino
    dino (16.08.2009 17:03)
    Piotrze, Klekotki klekocą w podzięce... :)
  3. dino
    dino (16.08.2009 13:10)
    te z pierwszego planu ?? :)))
  4. dino
    dino (16.08.2009 13:09)
    jest tu ciekawie, to prawda :)
  5. dino
    dino (16.08.2009 13:09)
    Iwonko - bardzo dziękuję za przyjęcia zaproszenia na lody :)

    I Kreta i Klekotki inne miejsca dziękują...

    A ja się biorę za norweskie wojaże.... :)
  6. dino
    dino (16.08.2009 13:02)
    Damianie - bardzo dziękuję za odwiedziny, komentarze i plusy... :)
  7. dino
    dino (16.08.2009 13:00)
    oj pięknie....
  8. dino
    dino (16.08.2009 12:59)
    Zbyszku, wielkie dzięki :)
  9. dino
    dino (16.08.2009 12:57)
    Dzięki za plusy :)
  10. dino
    dino (16.08.2009 12:56)
    Marysiu, za setki plusików podziękowanie ślę :)