Komentarze użytkownika dino, strona 525

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (19.08.2009 20:30)
    o ja tylko przeleciałem przez ZOO aż się niektóre zwierzaki wystraszyły.... :)

    wrócę niebawem...i do Rygi też :)
  2. dino
    dino (19.08.2009 20:28)
    kto się przyzna świętuje....kto nie....świętuje w mniejszym gronie :)
  3. dino
    dino (19.08.2009 20:20)
    Iwonko....chyba lody dobre...wróciłaś :)

    Baaaardzo dziękuję :)
  4. dino
    dino (19.08.2009 14:34)
    Renato - dzięki :)
  5. dino
    dino (19.08.2009 14:34)
    Renato - dzięki :)
  6. dino
    dino (19.08.2009 14:33)
    Joanno....poprawione. Teraz dopiero wspaniale brzmi :))


    Bardzo dziękuję za plusy!
  7. dino
    dino (19.08.2009 14:33)
    Joanno....poprawione. Teraz dopiero wspanialem brzmi :))


    Bardzo dziękuję za plusy!
  8. dino
    dino (19.08.2009 1:28)
    Wspaniała, emocjonująca wyprawa...czego mogę Wam zazdrościć to widoku czystego rozgwieżdżonego nieba na takiej wysokości...

    Świetny opis. Dużo informacji do planowania podróży.

    "....Niestety panowie w konkursie dosyć skutecznie powybijali się nawzajem i na wieść o tym strasznym wydarzeniu księżniczce pękło serce..."

    ...przykre.....

    :)
  9. dino
    dino (19.08.2009 1:22)
    :)
  10. dino
    dino (19.08.2009 1:21)
    O! И Огонёк Вы нашли...:)

    daleko ta Pola Raksa pojechała....