Komentarze użytkownika dino, strona 525
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
kto się przyzna świętuje....kto nie....świętuje w mniejszym gronie :)
-
Iwonko....chyba lody dobre...wróciłaś :)
Baaaardzo dziękuję :)
-
Renato - dzięki :)
-
Renato - dzięki :)
-
Joanno....poprawione. Teraz dopiero wspaniale brzmi :))
Bardzo dziękuję za plusy!
-
Joanno....poprawione. Teraz dopiero wspanialem brzmi :))
Bardzo dziękuję za plusy!
-
Wspaniała, emocjonująca wyprawa...czego mogę Wam zazdrościć to widoku czystego rozgwieżdżonego nieba na takiej wysokości...
Świetny opis. Dużo informacji do planowania podróży.
"....Niestety panowie w konkursie dosyć skutecznie powybijali się nawzajem i na wieść o tym strasznym wydarzeniu księżniczce pękło serce..."
...przykre.....
:)
-
:)
-
O! И Огонёк Вы нашли...:)
daleko ta Pola Raksa pojechała....
-
kto się przyzna świętuje....kto nie....świętuje w mniejszym gronie :)
-
Iwonko....chyba lody dobre...wróciłaś :)
Baaaardzo dziękuję :) -
Renato - dzięki :)
-
Renato - dzięki :)
-
Joanno....poprawione. Teraz dopiero wspaniale brzmi :))
Bardzo dziękuję za plusy! -
Joanno....poprawione. Teraz dopiero wspanialem brzmi :))
Bardzo dziękuję za plusy! -
Wspaniała, emocjonująca wyprawa...czego mogę Wam zazdrościć to widoku czystego rozgwieżdżonego nieba na takiej wysokości...
Świetny opis. Dużo informacji do planowania podróży.
"....Niestety panowie w konkursie dosyć skutecznie powybijali się nawzajem i na wieść o tym strasznym wydarzeniu księżniczce pękło serce..."
...przykre.....
:)
-
:)
-
O! И Огонёк Вы нашли...:)
daleko ta Pola Raksa pojechała....
wrócę niebawem...i do Rygi też :)