Komentarze użytkownika dino, strona 523

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (20.08.2009 1:29)
    Proszę jakie doborowe towarzystwo :)
  2. dino
    dino (20.08.2009 1:11)
    Waniliowy Marek :)))
  3. dino
    dino (20.08.2009 0:17)
    śliczna uliczka...
  4. dino
    dino (20.08.2009 0:17)
    ciekawie chmury otulają góry...
  5. dino
    dino (20.08.2009 0:04)
    +++++
  6. dino
    dino (20.08.2009 0:03)
    zamiast serca ma granat? :)
  7. dino
    dino (20.08.2009 0:03)
    naprawdę piękny...
  8. dino
    dino (19.08.2009 23:59)
    niosą liścia na pożywkę dla grzyba....
  9. dino
    dino (19.08.2009 23:40)
    a gdyby ktoś zapomniał jakie są barwy szczęścia......wystarczy zajrzeć..... :)
  10. dino
    dino (19.08.2009 23:38)
    to zfiesz wymyślił podpis....pod Żabimi kolankami... :)