Komentarze użytkownika dino, strona 526
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
ślinka cienkie... ;)
-
budzi respekt tak wielki ptak....a tu jeszcze z szerokiego kąta.... :)
-
pięknie tu ...
-
hej! i ja również :)
-
Las Sirenitas son sin defectos... :)
-
Malena to nie jest....ale klimat podobny.... :)
-
a jakie rosną w Limone nad Jez. Garda.....Panie....po pół kilograma jedna :)
-
a ja w.....................2001 :))
-
czyli jeszcze nie wykopali... :)
-
Gratuluję Wszystkim odznaczonym.
Cieszę się z nominacji mapewa - sam bym mu dodał jakiś medal.
Pozdrawiam :)
-
ślinka cienkie... ;)
-
budzi respekt tak wielki ptak....a tu jeszcze z szerokiego kąta.... :)
-
pięknie tu ...
-
hej! i ja również :)
-
Las Sirenitas son sin defectos... :)
-
Malena to nie jest....ale klimat podobny.... :)
-
a jakie rosną w Limone nad Jez. Garda.....Panie....po pół kilograma jedna :)
-
a ja w.....................2001 :))
-
czyli jeszcze nie wykopali... :)
-
Gratuluję Wszystkim odznaczonym.
Cieszę się z nominacji mapewa - sam bym mu dodał jakiś medal.
Pozdrawiam :)