Komentarze użytkownika dino, strona 526

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (19.08.2009 1:15)
    ślinka cienkie... ;)
  2. dino
    dino (19.08.2009 1:10)
    budzi respekt tak wielki ptak....a tu jeszcze z szerokiego kąta.... :)
  3. dino
    dino (19.08.2009 0:52)
    pięknie tu ...
  4. dino
    dino (19.08.2009 0:45)
    hej! i ja również :)
  5. dino
    dino (19.08.2009 0:01)
    Las Sirenitas son sin defectos... :)
  6. dino
    dino (18.08.2009 23:47)
    Malena to nie jest....ale klimat podobny.... :)
  7. dino
    dino (18.08.2009 23:37)
    a jakie rosną w Limone nad Jez. Garda.....Panie....po pół kilograma jedna :)
  8. dino
    dino (18.08.2009 23:27)
    a ja w.....................2001 :))
  9. dino
    dino (18.08.2009 21:44)
    czyli jeszcze nie wykopali... :)
  10. dino
    dino (18.08.2009 20:59)
    Gratuluję Wszystkim odznaczonym.

    Cieszę się z nominacji mapewa - sam bym mu dodał jakiś medal.

    Pozdrawiam :)