Komentarze użytkownika dino, strona 527
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Sławku - ładnie Słoneczko zachodzi nad Warszawą... - dzięki :)
-
Edytko, bardzo dziękuję kolejny raz :)
-
zabójczy widok...
-
gigantyczne wrażenie robi....
-
lustereczko.....a mapew wyjechał podobno... :)
-
mokra...
-
cudowna...
-
aby do Bożego Narodzenia.....może znów będzie dekoracja... :)
-
Żaneto, ależ nie ma problemu... :)
Cieszę, się, że wtedy mogłem Ci przekazać odznakę, bo była jak najbradziej zasłużona.
Pozdrawiam i gratuluję obecnej :)
-
czyli komplet....a grób Aleksadra już odkopali? za amfiteatrem, gdzie Polacy kopią, a Egipcjanom bardzo trudno się przyznać, że nie oni odkrywają własną historię...
-
Sławku - ładnie Słoneczko zachodzi nad Warszawą... - dzięki :)
-
Edytko, bardzo dziękuję kolejny raz :)
-
zabójczy widok...
-
gigantyczne wrażenie robi....
-
lustereczko.....a mapew wyjechał podobno... :)
-
mokra...
-
cudowna...
-
aby do Bożego Narodzenia.....może znów będzie dekoracja... :)
-
Żaneto, ależ nie ma problemu... :)
Cieszę, się, że wtedy mogłem Ci przekazać odznakę, bo była jak najbradziej zasłużona.
Pozdrawiam i gratuluję obecnej :) -
czyli komplet....a grób Aleksadra już odkopali? za amfiteatrem, gdzie Polacy kopią, a Egipcjanom bardzo trudno się przyznać, że nie oni odkrywają własną historię...