Komentarze użytkownika dino, strona 527

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (18.08.2009 20:55)
    Sławku - ładnie Słoneczko zachodzi nad Warszawą... - dzięki :)
  2. dino
    dino (18.08.2009 20:55)
    Edytko, bardzo dziękuję kolejny raz :)
  3. dino
    dino (18.08.2009 20:51)
    zabójczy widok...
  4. dino
    dino (18.08.2009 20:51)
    gigantyczne wrażenie robi....
  5. dino
    dino (18.08.2009 20:50)
    lustereczko.....a mapew wyjechał podobno... :)
  6. dino
    dino (18.08.2009 20:49)
    mokra...
  7. dino
    dino (18.08.2009 20:49)
    cudowna...
  8. dino
    dino (18.08.2009 20:36)
    aby do Bożego Narodzenia.....może znów będzie dekoracja... :)
  9. dino
    dino (18.08.2009 20:33)
    Żaneto, ależ nie ma problemu... :)
    Cieszę, się, że wtedy mogłem Ci przekazać odznakę, bo była jak najbradziej zasłużona.

    Pozdrawiam i gratuluję obecnej :)
  10. dino
    dino (18.08.2009 20:30)
    czyli komplet....a grób Aleksadra już odkopali? za amfiteatrem, gdzie Polacy kopią, a Egipcjanom bardzo trudno się przyznać, że nie oni odkrywają własną historię...