Komentarze użytkownika dino, strona 522

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (20.08.2009 21:47)
    Oki ;)
  2. dino
    dino (20.08.2009 21:44)
    o to naprzeciwko, po drugiej stronie rzeki Chicago Tribune....
  3. dino
    dino (20.08.2009 21:43)
    brudne szyby mają....w nocy mniej widać (brud) :)
  4. dino
    dino (20.08.2009 21:43)
    Sears ma zmienić nazwę :(
  5. dino
    dino (20.08.2009 21:42)
    dobre....wszedł Ci gość w kadr ...
  6. dino
    dino (20.08.2009 21:41)
    First We Take Manhattan...then we take Berlin...
  7. dino
    dino (20.08.2009 21:38)
    no nieeee... pomyłki się zdarzają - to St Patrick Cathedral....kościół katolicki, zresztą naprawdę piękny w środku...a Trinity wygląda inaczej....ma jedną wieżę...: http://images.google.com/images?client=safari&rls=en&q=trinity+church+new+york&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&ei=hKWNSpLzMcevsAapvLy6DA&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=5
  8. dino
    dino (20.08.2009 21:31)
    poszłaby sobie ta pani z kadru...
  9. dino
    dino (20.08.2009 19:41)
    Witaj na Kolumberze!

    Masz więcej zdjęć? Zachęcam do podzielenia się nimi :)

    Pozdrawiam...
  10. dino
    dino (20.08.2009 1:30)
    dawajcie tu mapewa jak wróci :)