Komentarze użytkownika dino, strona 521

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (20.08.2009 22:10)
    zawodzie chyba :)
  2. dino
    dino (20.08.2009 22:10)
    mało różowe miejsce wybrałeś.... :)
  3. dino
    dino (20.08.2009 22:05)
    rurociąg...
  4. dino
    dino (20.08.2009 22:05)
    ojojoj :)
  5. dino
    dino (20.08.2009 22:03)
    to jedź :) warto połazić po Mili, albo Wabash.....wskoczyć na żeberka.... :)
  6. dino
    dino (20.08.2009 22:02)
    filiżanka na spodeczku :)
  7. dino
    dino (20.08.2009 21:59)
    ja siedziałem długie godziny w McCormick na targach i później już nie chciało mi się wracać...a w sumie z hotelu przy Michigan nie bylo tak daleko....następnym razem na pewno...
  8. dino
    dino (20.08.2009 21:57)
    odrobinę leci horyzoncik... :)
  9. dino
    dino (20.08.2009 21:50)
    ręce mistrza....
  10. dino
    dino (20.08.2009 21:49)
    jak ta ścieżka zachęcać, aby iść..... :)