Komentarze użytkownika dino, strona 521
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
zawodzie chyba :)
-
mało różowe miejsce wybrałeś.... :)
-
rurociąg...
-
ojojoj :)
-
to jedź :) warto połazić po Mili, albo Wabash.....wskoczyć na żeberka.... :)
-
filiżanka na spodeczku :)
-
ja siedziałem długie godziny w McCormick na targach i później już nie chciało mi się wracać...a w sumie z hotelu przy Michigan nie bylo tak daleko....następnym razem na pewno...
-
odrobinę leci horyzoncik... :)
-
ręce mistrza....
-
jak ta ścieżka zachęcać, aby iść..... :)
-
zawodzie chyba :)
-
mało różowe miejsce wybrałeś.... :)
-
rurociąg...
-
ojojoj :)
-
to jedź :) warto połazić po Mili, albo Wabash.....wskoczyć na żeberka.... :)
-
filiżanka na spodeczku :)
-
ja siedziałem długie godziny w McCormick na targach i później już nie chciało mi się wracać...a w sumie z hotelu przy Michigan nie bylo tak daleko....następnym razem na pewno...
-
odrobinę leci horyzoncik... :)
-
ręce mistrza....
-
jak ta ścieżka zachęcać, aby iść..... :)