Komentarze użytkownika dino, strona 477

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.09.2009 23:13)
    Jak ja uwielbiam takie kolejki :)
  2. dino
    dino (02.09.2009 23:12)
    fajne góry w tle.......:)


    ale pierwszy plan.......góry wysiadają.....
  3. dino
    dino (02.09.2009 23:08)
    Dzięki Smoku :)

    W imieniu pięknych pań....
  4. dino
    dino (02.09.2009 23:07)
    ...tak jak ogląda się tenisa....tylko inaczej......z góry do dołu....albo odwotnie... :)
  5. dino
    dino (02.09.2009 23:05)
    Żaneto - dzięki w imieniu tego skromnego kwiatuszka :)
  6. dino
    dino (02.09.2009 23:03)
    ...a po suszy..............strasznie suszy.....
  7. dino
    dino (02.09.2009 23:02)
    ...panta rei....
  8. dino
    dino (02.09.2009 23:01)
    Witaj na Kolumberze!

    I spieszę od razu podziękować na plusy na moje zdjęcia.

    Zapraszam do dzielenia się swoimi wrażeniami z podróży :)
  9. dino
    dino (02.09.2009 23:00)
    marku18 :)
  10. dino
    dino (02.09.2009 22:58)
    Za plusiorki dziękuję :)