Komentarze użytkownika dino, strona 477
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Jak ja uwielbiam takie kolejki :)
-
fajne góry w tle.......:)
ale pierwszy plan.......góry wysiadają.....
-
Dzięki Smoku :)
W imieniu pięknych pań....
-
...tak jak ogląda się tenisa....tylko inaczej......z góry do dołu....albo odwotnie... :)
-
Żaneto - dzięki w imieniu tego skromnego kwiatuszka :)
-
...a po suszy..............strasznie suszy.....
-
...panta rei....
-
Witaj na Kolumberze!
I spieszę od razu podziękować na plusy na moje zdjęcia.
Zapraszam do dzielenia się swoimi wrażeniami z podróży :)
-
marku18 :)
-
Za plusiorki dziękuję :)
-
Jak ja uwielbiam takie kolejki :)
-
fajne góry w tle.......:)
ale pierwszy plan.......góry wysiadają..... -
Dzięki Smoku :)
W imieniu pięknych pań.... -
...tak jak ogląda się tenisa....tylko inaczej......z góry do dołu....albo odwotnie... :)
-
Żaneto - dzięki w imieniu tego skromnego kwiatuszka :)
-
...a po suszy..............strasznie suszy.....
-
...panta rei....
-
Witaj na Kolumberze!
I spieszę od razu podziękować na plusy na moje zdjęcia.
Zapraszam do dzielenia się swoimi wrażeniami z podróży :) -
marku18 :)
-
Za plusiorki dziękuję :)