Komentarze użytkownika dino, strona 479
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Pozdrowionka ! :)
-
Szalona bestyjka gdzieś przepadła? Pozdrowienia ślę :)
-
Kasiu - pozdrowienia ślę :)
-
Andrzeju - pozdrawiam!
Dawno Cię nie było :)
-
City - pozdrawiam Cię, gdziekolwiek jesteś :)
.
-
Bobi - pozdrawiam! Co słychać?
:)
-
...siedzi piszczy w trawie :)
-
Smoku - przy tak zapełnionej mapie jaką Ty masz trudno Cię zaskoczyć :))
Dziękuję!!!
-
Smoku - przy tak zapełnionej mapie jaką Ty masz trudno Cię zaskoczyć :))
-
Dzięki Smoku :)
-
Pozdrowionka ! :)
-
Szalona bestyjka gdzieś przepadła? Pozdrowienia ślę :)
-
Kasiu - pozdrowienia ślę :)
-
Andrzeju - pozdrawiam!
Dawno Cię nie było :) -
City - pozdrawiam Cię, gdziekolwiek jesteś :)
. -
Bobi - pozdrawiam! Co słychać?
:) -
...siedzi piszczy w trawie :)
-
Smoku - przy tak zapełnionej mapie jaką Ty masz trudno Cię zaskoczyć :))
Dziękuję!!! -
Smoku - przy tak zapełnionej mapie jaką Ty masz trudno Cię zaskoczyć :))
-
Dzięki Smoku :)