Komentarze użytkownika dino, strona 479

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.09.2009 13:09)
    Pozdrowionka ! :)
  2. dino
    dino (02.09.2009 13:09)
    Szalona bestyjka gdzieś przepadła? Pozdrowienia ślę :)
  3. dino
    dino (02.09.2009 13:08)
    Kasiu - pozdrowienia ślę :)
  4. dino
    dino (02.09.2009 13:08)
    Andrzeju - pozdrawiam!

    Dawno Cię nie było :)
  5. dino
    dino (02.09.2009 13:07)
    City - pozdrawiam Cię, gdziekolwiek jesteś :)

    .
  6. dino
    dino (02.09.2009 13:06)
    Bobi - pozdrawiam! Co słychać?

    :)
  7. dino
    dino (02.09.2009 13:03)
    ...siedzi piszczy w trawie :)

  8. dino
    dino (02.09.2009 12:42)
    Smoku - przy tak zapełnionej mapie jaką Ty masz trudno Cię zaskoczyć :))

    Dziękuję!!!
  9. dino
    dino (02.09.2009 12:41)
    Smoku - przy tak zapełnionej mapie jaką Ty masz trudno Cię zaskoczyć :))
  10. dino
    dino (02.09.2009 12:40)
    Dzięki Smoku :)