Komentarze użytkownika dino, strona 476

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.09.2009 23:43)
    duża miseczka....
  2. dino
    dino (02.09.2009 23:41)
    niezłe :)
  3. dino
    dino (02.09.2009 23:19)
    pewnie dużo czytali.....
  4. dino
    dino (02.09.2009 23:18)
    nasze mają fajniejsze ubarwienie....taki smutny jest...
  5. dino
    dino (02.09.2009 23:17)
    dwa szczęścia na jeden wyjazd :)
  6. dino
    dino (02.09.2009 23:17)
    zapoluję w styczniu......

    dużo patyków wyrzuciłeś........żeby go poderwać.....
  7. dino
    dino (02.09.2009 23:16)
    mam czym....
  8. dino
    dino (02.09.2009 23:15)
    na metry sprzedają?? :)
  9. dino
    dino (02.09.2009 23:14)
    wywróci się zaraz...
  10. dino
    dino (02.09.2009 23:14)
    Smok......znaczy smog na górami.....