Komentarze użytkownika dino, strona 475

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.09.2009 0:06)
    jaki spokój bije z tego zdjęcia....
  2. dino
    dino (03.09.2009 0:06)
    pięknie, wspaniała iluminacja...
  3. dino
    dino (03.09.2009 0:04)
    oj wspominać, wspominać się chce....jak dawno to było,

    ale krásně prezentovány....
  4. dino
    dino (02.09.2009 23:58)
    aż oczy bolą... :)
  5. dino
    dino (02.09.2009 23:58)
    za woalką....dama....
  6. dino
    dino (02.09.2009 23:57)
    :-)
  7. dino
    dino (02.09.2009 23:47)
    zwraca uwagę :)
  8. dino
    dino (02.09.2009 23:46)
    brrrrr, zimno mi się zrobiło....
  9. dino
    dino (02.09.2009 23:44)
    nooo fajne...
  10. dino
    dino (02.09.2009 23:43)
    cóś dla mnie za nowoczesne....