Komentarze użytkownika dino, strona 475
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
jaki spokój bije z tego zdjęcia....
-
pięknie, wspaniała iluminacja...
-
oj wspominać, wspominać się chce....jak dawno to było,
ale krásně prezentovány....
-
aż oczy bolą... :)
-
za woalką....dama....
-
:-)
-
zwraca uwagę :)
-
brrrrr, zimno mi się zrobiło....
-
nooo fajne...
-
cóś dla mnie za nowoczesne....
-
jaki spokój bije z tego zdjęcia....
-
pięknie, wspaniała iluminacja...
-
oj wspominać, wspominać się chce....jak dawno to było,
ale krásně prezentovány.... -
aż oczy bolą... :)
-
za woalką....dama....
-
:-)
-
zwraca uwagę :)
-
brrrrr, zimno mi się zrobiło....
-
nooo fajne...
-
cóś dla mnie za nowoczesne....