Komentarze użytkownika dino, strona 478
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
Bardzo, bardzo dziękuję :)))
-
i mnie to też odpowiada....kombinowałem trochę... :)
-
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kos
w angielskiej wersji jest bardziej podobne zdjęcie do tego Piotra
http://en.wikipedia.org/wiki/Common_Blackbird
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Turdus_merula_(juvenile)_-lawn-8.jpg
-
Kos to też drozd :)
cytacik z mojego atlasu ptaków:
"...Kos - Turdus merula, samiec - czarny z dziobem żółtym, samica - ciemnobrązowa z brązowym dziobem, młodociane podobne do samic...ciało 24-27 cm...."
otoczkę wokół oka żółtą ma tylko zdjątko Piotrek mógł zrobić bardziej ostre :))
pozotałe drozdy mają wyraźnie zmienne upierzenie na skrzydłach, plamki przy oku i zmienny kolor upierzenia pod dziobem....
Ale przecież nie muszę mieć racji ... :)))
Jakiś ornitolog potrzebny, bo ja się nadaję na ornitologa jak fortepianowa noga.....
-
...a ja mam niebieskiego żurawia z Malagi... :)
-
jaki piękny - czerwony :)
-
...wpływają Piotrze....kolosy... :)
-
Karolino - pozdrowienia ślę! Zaglądaj :)
-
Jacku - pozdrawiam serdecznie!
-
Bardzo, bardzo dziękuję :)))
-
i mnie to też odpowiada....kombinowałem trochę... :)
-
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kos
w angielskiej wersji jest bardziej podobne zdjęcie do tego Piotra
http://en.wikipedia.org/wiki/Common_Blackbird
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Turdus_merula_(juvenile)_-lawn-8.jpg -
Kos to też drozd :)
cytacik z mojego atlasu ptaków:
"...Kos - Turdus merula, samiec - czarny z dziobem żółtym, samica - ciemnobrązowa z brązowym dziobem, młodociane podobne do samic...ciało 24-27 cm...."
otoczkę wokół oka żółtą ma tylko zdjątko Piotrek mógł zrobić bardziej ostre :))
pozotałe drozdy mają wyraźnie zmienne upierzenie na skrzydłach, plamki przy oku i zmienny kolor upierzenia pod dziobem....
Ale przecież nie muszę mieć racji ... :)))
Jakiś ornitolog potrzebny, bo ja się nadaję na ornitologa jak fortepianowa noga.....
-
...a ja mam niebieskiego żurawia z Malagi... :)
-
jaki piękny - czerwony :)
-
...wpływają Piotrze....kolosy... :)
-
Karolino - pozdrowienia ślę! Zaglądaj :)
-
Jacku - pozdrawiam serdecznie!
Za WSZYSTKIE plusiki dziękuję :)