Komentarze użytkownika dino, strona 478

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.09.2009 22:57)
    Iwonko, ale dzisiaj u mnie dłuuugo byłaś i widzę, że nudno nie było.... :)

    Za WSZYSTKIE plusiki dziękuję :)
  2. dino
    dino (02.09.2009 22:56)
    Bardzo, bardzo dziękuję :)))
  3. dino
    dino (02.09.2009 22:55)
    i mnie to też odpowiada....kombinowałem trochę... :)
  4. dino
    dino (02.09.2009 14:56)
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Kos



    w angielskiej wersji jest bardziej podobne zdjęcie do tego Piotra
    http://en.wikipedia.org/wiki/Common_Blackbird
    http://en.wikipedia.org/wiki/File:Turdus_merula_(juvenile)_-lawn-8.jpg
  5. dino
    dino (02.09.2009 14:52)
    Kos to też drozd :)

    cytacik z mojego atlasu ptaków:

    "...Kos - Turdus merula, samiec - czarny z dziobem żółtym, samica - ciemnobrązowa z brązowym dziobem, młodociane podobne do samic...ciało 24-27 cm...."

    otoczkę wokół oka żółtą ma tylko zdjątko Piotrek mógł zrobić bardziej ostre :))


    pozotałe drozdy mają wyraźnie zmienne upierzenie na skrzydłach, plamki przy oku i zmienny kolor upierzenia pod dziobem....

    Ale przecież nie muszę mieć racji ... :)))

    Jakiś ornitolog potrzebny, bo ja się nadaję na ornitologa jak fortepianowa noga.....
  6. dino
    dino (02.09.2009 13:13)
    ...a ja mam niebieskiego żurawia z Malagi... :)
  7. dino
    dino (02.09.2009 13:13)
    jaki piękny - czerwony :)
  8. dino
    dino (02.09.2009 13:12)
    ...wpływają Piotrze....kolosy... :)
  9. dino
    dino (02.09.2009 13:11)
    Karolino - pozdrowienia ślę! Zaglądaj :)
  10. dino
    dino (02.09.2009 13:10)
    Jacku - pozdrawiam serdecznie!