Komentarze użytkownika dino, strona 474

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (03.09.2009 0:38)
    od razu nabierają życia....
  2. dino
    dino (03.09.2009 0:38)
    jak ja lubię zdjęcia z wodą...
  3. dino
    dino (03.09.2009 0:38)
    trochę mroczne, ale oddaje nastrój...
  4. dino
    dino (03.09.2009 0:34)
    Coś dla siebie znajdę :)
  5. dino
    dino (03.09.2009 0:34)
    wiem podesłałem mu linka na dzieńdobry :)
  6. dino
    dino (03.09.2009 0:27)
    a ja urlopu mam duuuużo, i co z tego, pracy jeszcze więcej.... :(
  7. dino
    dino (03.09.2009 0:22)
    jutro sobie obejrzy....
  8. dino
    dino (03.09.2009 0:10)
    a morze się skrzy.....pięknie...
  9. dino
    dino (03.09.2009 0:09)
    kolejna osoba mnie nęci swoimi zdjęciami z Korsyki...

    kiedyś mi wpadł w ręce jakiś numer Podróży i od tamtego momentu.....na liście!
  10. dino
    dino (03.09.2009 0:07)
    chyba się powtarza.....coś mi się tak wydaje...